DIET COACHING

Witaj na mojej stronie – miejscu, gdzie przemiana zaczyna się od najgłębszych warstw Twojego "ja" - dlatego jest trwała, skuteczna i uwalniająca.

Czy czujesz, że nadszedł czas na zmianę? Że dietetyka, jaką znałeś do tej pory, nie dotyka sedna Twoich potrzeb?

Jeśli próbowałeś już wszystkiego w tematach odchudzania, diety, nawyków żywieniowych czy kształtowania sylwetki i problem nadal jest dla ciebie aktualny, pozwól, że pokażę ci ten temat z takiej perspektywy, z jakiej jeszcze nigdy nie patrzyłeś, gdzie liczy się nie tylko to, co jesz, ale przede wszystkim, dlaczego to jesz.

Jestem dyplomowanym diet coachem, akredytowanym przez Izbę Coachingu. Pracuję z Wami w tematach jedzeniowych bez przerwy od 2016 roku. W tym czasie poszerzałam swój warsztat terapeutyczny m.in. o roczny Kurs Psychologii Zorientowanej na Proces (2017) oraz Kurs Terapeuty Ustawień Systemowych (2018). Pracując przez ostatnie 8 lat jako psychoterapeutka odkryłam, że kluczem do prawdziwej zmiany jest pełna harmonia między ciałem a duchem. Dzięki temu wypracowałam swoje własne podejście: Szczerą Terapią Intuicyjną oraz metodę Pracy w Polu™.

Moja unikatowa Szczera Terapia Intuicyjna oraz metoda Pracy w Polu™ powstały z pasji do rozwiązywania życiowych zagadek. Są to narzędzia, które pomogły setkom osób odkryć głębokie przyczyny ich nawyków żywieniowych – i naturalnie zacząć jeść w sposób świadomy i spełniający.

Z doświadczenia wiem, że tematy jedzeniowe to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Największym błędem popełnianym przy próbach poradzenia sobie z nimi jest praca wyłącznie na powierzchni lub niezbyt głęboko - zatrzymująca się na przekonaniach i zakorzenionych nawykach.

Problem z jedzeniem nigdy nie jest tylko problemem z jedzeniem. Za nim kryją się dawno zapomniane emocje, nierozwiązane konflikty czy nieuświadomione pragnienia, ale nie tylko. Moje podejście pomoże Ci odkryć i uwolnić te ukryte czynniki, co jest pierwszym, wystarczającym i niezbędnym krokiem do prawdziwej zmiany. 

Człowiek potrzebuje wentylu bezpieczeństwa i ujścia dla emocji, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić.

 Ludzki mózg jest bardzo kreatywny w rozwiązywaniu tego typu problemów i zawsze znajduje szybki i skuteczny sposób. Niestety, często to, co działa natychmiast i przynosi chwilową ulgę, na dłuższą metę wiąże się z ogromnym kosztem. 

Właśnie dlatego tak wiele osób przez całe życie się odchudza, walczy o wymarzoną wagę, sylwetkę albo przeciwnie – nie są w stanie jeść dobrze i zdrowo. Są uzależnieni od słodyczy, chipsów, fast foodów czy jedzenia ilości przewyższających ich zapotrzebowanie kaloryczne. Dzieje się tak dlatego, że problem nie został rozwiązany u źródła, a tylko zamaskowany, zepchnięty, odsunięty w czasie.

Używając silnej woli i kontroli jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem jedynie doraźnie. Oznacza to, że nawet jeśli przez jakiś czas będziemy zadowoleni z rezultatów, nastąpi moment efektu jo-jo. Nie tylko kilogramy wrócą, ale organizm ulegnie rozregulowaniu i będzie gorzej, niż było. 

Jeśli nie zatrzymamy się w porę – takie wahadło może nam towarzyszyć do końca życia. Im jesteśmy starsi, im więcej cyklów rozregulowania za nami, tym trudniej jest osiągnąć efekt, który pamiętamy jako zadowalający.

Zatrzymaj się i staw się do tematu jedzenia w swoim życiu TERAZ!

Tak naprawdę korzeń dzisiejszych zachowań jedzeniowych jest ulokowany bardzo daleko w twojej przeszłości i bardzo głęboko w podświadomości

Swoje źródło mają tam m.in.: kompulsje jedzeniowe, zajadanie emocji, podjadanie w ciągu dnia, wieczorne obżarstwo, nocne wycieczki do lodówki, tzw. "cugi jedzeniowe" - czyli jeden posiłek, który trwa od rana do wieczora lub przez kilka dni, jedzenie albo niejedzenie w sytuacjach stresowych, prowokowanie wymiotów po jedzeniu, głodzenie się i kontrola jedzenia, obsesyjne myśli o jedzeniu, nieodparta chęć na słodycze albo na wyjątkowo niezdrowe czy tłuste jedzenie, upodobanie jakiegoś konkretnego produktu, np. pieczywa i wiele innych.

Podejście do tematów jedzeniowych, takie jak poszukiwania idealnej diety, równowagi między aktywnością fizyczną a jedzeniem, sięganie po wspomagacze i suplementy, wchodzenie w programy zajmujące się „kompleksowym” podejściem do ciała i wagi - bez uwzględnienia warstwy duchowej i tego, co naprawdę temat jedzenia ma nam pokazać – nie może zakończyć się długofalowym sukcesem. Problemy jedzeniowe są obecne wówczas przez całe życie – raz są bardziej widoczne, czasem, np. latem albo gdy akurat mamy dobrą passę lub się zakochujemy – odpuszczają, by w kolejnym trudnym momencie zaatakować naszą psychikę i ciało ze zdwojoną siłą.

W procesie zmiany chodzi o wyzwolenie się z ograniczeń racjonalnego umysłu, który obejmuje swym widzeniem tylko część rzeczywistości, a dużej jej części nie tylko nie widzi, ale też odmawia jej racji bytu.

Zaufaj mi i uwierz, że twój problem z jedzeniem ma głęboki sens, nie tylko fizjologiczny czy psychologiczny, ale też jest ukierunkowany na cel duchowy. Właściwe do niego podejście pozwoli Ci nie tylko rozwiązać go raz na zawsze, ale też wzrosnąć i stać się zintegrowanym wewnętrznie, świadomym, spełnionym i szczęśliwym człowiekiem.

Gdy zrozumiesz i pokochasz swoją drogę, nie będziesz już chciał rekompensować sobie życiowych braków przez jedzenie. Umożliwi to Twojemu ciału powrót do równowagi, a duchowi – osiągnięcie wolności.

Twój pierwszy krok? Prosty!

Zacznij od napisania do mnie maila:

dominikaradwanska@icloud.com

W kilku zdaniach opisz swoją obecną sytuację i cel, jeśli go posiadasz. Gdzie teraz jesteś i dokąd chcesz dotrzeć? W odpowiedzi otrzymasz ode mnie spersonalizowaną propozycję współpracy.

Możesz również umówić się na pierwszą sesję Diet Coachingu, abyśmy mogli wspólnie odkryć Twoją indywidualną ścieżkę do zdrowia i spełnienia. W tym celu napisz w mailu jakie dni i godziny Ci odpowiadają.

Uwaga! Podczas diet coachingu przeanalizujemy to, co znajduje się na twoim talerzu w ciągu dnia lub okresowo – to będzie stanowiło punkt wyjścia dla całego procesu. Zawsze pracuję na konkretach, bo to widzialny kiełek, pod którym jest niewidzialny korzeń.

Zachęcam Cię również do przeczytania opinii O MNIE .

Przemiana czeka. Czy Ty również na nią czekasz?

Skontaktuj się ze mną już dziś. Razem znajdziemy rozwiązania, które przyniosą Ci głębokie zrozumienie siebie i trwałą zmianę – zarówno ciała, jak i duszy.

Z miłością i zrozumieniem,

Dominika

Kwalifikacje zawodowe:

Twoje korzyści z Diet Coachingu:

Indywidualne podejście - każdy proces, który prowadzę jest dostosowany do unikalnych potrzeb, stylu życia i celów klienta.
Praca na głębokim poziomie - dotrzemy do prawdziwego źródła problemów, ulokowanego w podświadomości dzięki wykorzystaniu takich metod, jak Praca w Polu, wizualizacje czy praca z Wewnętrznym Dzieckiem.
Wsparcie emocjonalne - diet coaching obejmuje pomoc w przezwyciężaniu emocjonalnych wyzwań związanych z jedzeniem.
Zrównoważona i dopasowana dieta - nauka jak wybierać zdrowe i dopasowane do siebie opcje, które są zarówno odżywcze, jak i smaczne.
Trwała zmiana nawyków - rozwijanie zdrowych nawyków żywieniowych, które zajmą puste miejsce po usunięciu emocjonalnej przyczyny nawyków autodestrukcyjnych.
Zwiększona samoświadomość - odkrywanie wewnętrznych przekonań i wzorców, które wpływają na wybory i zachowania żywieniowe.
Osobista transformacja - diet coaching jest drogą do głębszego samopoznania, rozwoju osobistego i duchowego.
Edukacja żywieniowa - uzyskanie wiedzy potrzebnej do samodzielnego podejmowania świadomych decyzji żywieniowych.
Zdrowie i samopoczucie - poprawa stanu zdrowia i ogólnego samopoczucia dzięki zbilansowanej diecie i rozwiązaniu wewnętrznych konfliktów.
Odżywianie intuicyjne - rozwijanie uważności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby ciała.
Elastyczność - możliwość dostosowania diety do zmieniających się okoliczności życiowych i preferencji.
Kompleksowe wsparcie - połączenie wiedzy i umiejętności z zakresu żywienia, psychologii, psychoterapii, psychosomatyki, duchowości i coachingu dla holistycznego podejścia do zdrowia.

Podczas pierwszej sesji:

Opowiesz mi swoją historię z jedzeniem
Pokażę ci gdzie tkwi źródło problemu
Ustalimy twoje prawdziwe cele (ale nie cele ego)
Dam ci wskazówki i tipy do natychmiastowego zastosowania
Poczujesz ulgę
Otrzymasz narzędzie do monitorowania swoich rzeczywistych zachowań jedzeniowych
Będziesz mógł zapytać o co tylko zechcesz

zapraszam cię do współpracy 

dominikaradwanska@icloud.com

Enter your email below


Enter your email below now to get instant access to [Lead Magnet]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close