Program poMOC

Pomoże ci w relacjach z partnerem, partnerką, szefem, dziećmi, rodzicami, bliskimi, znajomymi, nieznajomymi, a nawet w relacji z twoim terapeutą!
Poczuj swoją MOC teraz! Jeszcze nigdy nie byłeś tak silny, tak mocny i tak odważny. Masz wszystko, czego teraz potrzebujesz. Chciej widzieć, a dostrzeżesz. Obiecuję.

PoMOC to program, który NIE JEST terapią i każdy może z niego skorzystać.
Służy do rozwiązywania bieżących problemów w relacjach międzyludzkich poprzez wgląd we własne spojrzenie na problem i skorygowanie tego spojrzenia. Korekcji dokonasz łatwo dzięki moim zdolnościom odróżniania prawdy od fałszu, czyli pokażę ci gdzie dokładnie popełniasz błąd, który sprawia, że czujesz się uwięziony. Za błąd odpowiedzialne są przekonania, programy, dogmaty i kręgosłup moralny, które nosisz w swojej głowie i których cię nauczono, a które tak naprawdę nie służą ani tobie ani nikomu, dla kogo się poświęcasz. Twój problem to wołanie o przywrócenie prawdziwego spojrzenia twoimi własnymi oczami, a w efekcie zaufania do siebie, czyli odzyskania PRAWDZIWEJ pewności siebie. A taka pewność siebie jest warunkiem szczęśliwego i spełnionego życia.

Co oferuje program poMOC?

Przede wszystkim SESJE INDYWIDUALNE. Praca 1:1 ze mną jest niezbędna, żeby precyzyjnie wychwycić wszystkie twoje programy, odpowiedzialne za twoje nieszczęście i poczucie uwięzienia.

Już teraz umów się na sesję.

Nowość!

Spotkania grupowe online na ZOOMie. Grupa wsparcia, z której będziesz czerpać moc i którą będziesz sam zasilać swoją wyjątkową obecnością. Moderowana przeze mnie pozwoli ci monitorować siebie, wnosić swoje tematy, ale też przyglądać się historiom innych uczestników. Udział w grupowych spotkaniach jest realną pomocą w związku ze wszystkimi praktycznymi trudnościami, jakie spotykasz w swoim codziennym życiu.

Główny cel (jak każdej pracy ze mną): praktyczna nauka odróżniania Prawdy od fałszu na przykładzie waszych konkretnych i aktualnych historii, problemów, zagwózdek, sukcesów.

Pomniejsze cele (nieuniknione): oczyszczenie (katharsis, bo już nie trzymasz tego w sobie), rozwijanie zaufania do siebie (tego się nie da rozwinąć raz na zawsze – to się wciąż staje, kiedy dostajesz potwierdzenie, że to, co widzisz JEST PRAWDĄ), wiedza (ode mnie, od innych – z doświadczeń, nigdy nie z teorii), wsparcie i moc wynikająca bezpośrednio z twojej pomocy innym.

Grupa spotyka się w każdy czwartek o godzinie 18:00.
Spotkanie trwa 2 godziny.

Dołącz do najbliższego spotkania REJESTRUJĄC SIĘ POPRZEZ FORMULARZ.

*W mailu zwrotnym otrzymasz dane do wpłaty oraz link do spotkania. Cena jednorazowego uczestnictwa: 80 zł.

Rabaty:
  • 5 zł przy zapisach z grupy na grupę
  • 10 zł za każdą osobę, która przyjdzie na spotkanie powołując się na Ciebie (ona też dostaje – 10 zł)

 

Uwaga! Minimalna liczba uczestników spotkania: 3 osoby. Poniżej tej liczby spotkanie w danym tygodniu może zostać odwołane.

NAGRANIA VIDEO wspierające program poMOC:
Artykuły