PRYWATNE WARSZTATY WEEKENDOWE Z KOŃMI

To intensywne, dwudniowe warsztaty, nastawione na natychmiastową przemianę, której efektem jest wzajemne zrozumienie (!), głęboka relacja, prawdziwa bliskość, zaprzestanie projekcji winy na członków rodziny, zrozumienie siebie i odpuszczenie tego punktu widzenia, który utrzymuje konflikt i izolację.

Wszystko, co dzieje się w rodzinie, ma swą przyczynę w trzymaniu się postawy, która wydaje się słuszna, a która wcale dobra nie jest. Ta postawa została „wgrana” dawno temu i działa jak uruchomiony program, którego człowiek nie jest świadomy. Tak długo, jak program działa, konsekwencjami jest doświadczane subiektywnie cierpienie i inne przejawione problemy (np. zdrowotne członków rodziny, pech, prześladujący rodzinę, nieszczęścia albo różnego rodzaju konflikty wewnątrz i na zewnątrz rodziny). Dopiero odinstalowanie programów sprawia, że ich skutki naturalnie znikają i zostaje przywrócona harmonia, bliskość i prawdziwe poczucie ulgi.

To doświadczenie wejścia na wyższy poziom relacji rodzinnej poprzez odkrycie prawdy i pozbycie się „złośliwego oprogramowania” czyli przekonania o tym, że właściwe jest coś, co w rzeczywistości nikomu nie służy.
Nie ma innej przyczyny problemów, konfliktów i dramatów rodzinnych, jak niezauważony program, który jest ceniony wyżej, niż własna wolność i poczucie ulgi. Odpowiedzią na prawdę są cuda, a konsekwencją braku prawdy (nieuświadomionych programów) jest cierpienie.
Te warsztaty odbywają się w atmosferze dobrej zabawy i w głębokim kontakcie ze sobą. To wy jesteście tu najważniejsi!

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

Warsztaty dwudniowe zakładają minimum 4h pracy dziennie oraz przestrzeń pomiędzy pierwszym i drugim dniem.
Warsztaty przeznaczone są dla całej rodziny (rodzice + dzieci).

W programie:

  • pierwsza sesja w partnerstwie z końmi, pozwalająca na obserwację aktualnej dynamiki w rodzinie oraz uchwycenie błędów postrzegania, których konsekwencjami jest konflikt i brak szczęścia. Sesja daje przestrzeń wspaniałego doświadczenia dla dorosłych i dzieci.
  • Oprócz końskiego feedbacku, który zostanie omówiony, otrzymacie feedback ode mnie, opisujący szczegółowo programy, jakie są aktualnie „odpalone” i oddziałują z poziomu nieświadomego (to ich konsekwencji doświadczacie, gdy czujecie się nieszczęśliwi).
  • Zadanie domowe do zrobienia w przestrzeni między pierwszym i drugim dniem warsztatów (to niezbędna czasoprzestrzeń dla integracji otrzymanego feedbacku).
  • Osobne sesje indywidualne (bez koni) ze mną dla każdego z rodziców (od tego rozpoczynamy drugi dzień).
  • Druga sesja rodzinna z końmi – weryfikacja zmiany postrzegania, doświadczenie siebie teraz, dobra zabawa.
  • Feedback i podsumowanie.

* Te warsztaty są odpowiednie dla każdej konfiguracji rodzinnej, a więc również dla pary lub jednego rodzica z dzieckiem/dziećmi, jak również dla relacji dorosłej osoby z rodzicami lub rodzicem.
** Warsztaty mogą być prowadzone jako SOS dla rodziny lub jako luźna forma wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie koni – ty wybierasz!
*** Uwaga! Każde warsztaty są prowadzone indywidualnie z nastawieniem na najwyższą skuteczność doświadczenia uwolnienia od wszystkiego, co przesłania ulgę. Szczerość stawiana jest zawsze ponad konwenanse.
**** Na czas warsztatów proponujemy nocleg w pobliskiej agroturystyce (10 minut pieszo, cena ok. 35 zł/os.) lub w Hotelu Ossa (15 minut samochodem).
***** Warsztaty prowadzę sama osobiście lub wspólnie z Jolantą Matuszewską-Radwańską (Horse Assisted Life).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Prześlij maila ze zgłoszeniem wraz z możliwymi dla ciebie 2-dniowymi terminami. Szczegóły ustalimy indywidualnie.
Cena za unikatowe, 2-dniowe, prywatne warsztaty: 1600 zł

Te warsztaty to przełom, którego potrzebujecie, jeśli naprawdę chcecie fundamentalnej zmiany waszego życia!