O MNIE

Nazywam się Dominika Radwańska.

W 2010 roku ukończyłam studia socjologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim z tytułem magistra, a następnie próbowałam różnych rzeczy, m.in. byłam piercerem, korepetytorem angielskiego, pracowałam jako specjalista ds. PR, organizowałam targi i eventy, prowadziłam firmę szkoleniową, specjalizującą się w kursach praktycznych dla właścicieli koni. W 2016 roku ukończyłam Kurs Diet Coachingu u Urszuli Mijakowskiej i zafascynowana wewnętrznym prowadzeniem, które się we mnie obudziło, zaczęłam zgłębiać tajniki psychoterapii i rozwoju świadomości. Szkoliłam się m.in. w psychologii zorientowanej na proces Arnolda Mindella, w ustawieniach systemowych Berta Hellingera oraz praktykowałam prowadzenie terapii w partnerstwie z końmi, prowadzenie arteterapii oraz pracę z ciałem.

Jestem zdecydowanie praktykiem, a teoria, którą przekazuję w moich filmach na YouTube, artykułach oraz w książkach jest wynikiem moich własnych doświadczeń w pracy własnej i pracy z Klientami.

W 2020 roku zorganizowałam pierwszą edycję Kursu Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej i Pracy w Polu dla terapeutów i osób, pragnących pracować jako terapeuci, podczas którego uczyłam mojej autorskiej metody Pracy w Polu, ale przede wszystkim stworzyłam warunki do odważnego korzystania z własnej intuicji podczas kontaktu z drugim człowiekiem, dzięki czemu każdy z uczestników mógł odkryć unikatowe Wewnętrzne Prowadzenie. Ten kurs odmienił każdego, kto go ukończył. Mnie również.

Mój wewnętrzny głos poprowadził mnie do napisania trzech książek: Szalona, ale wolna (2019), Bóg. Nic mniej, nic więcej (2020) oraz Człowiek. W pełni mieści się wszystko (2021).

Ewolucję mojego podejścia możesz obserwować czytając moje artykuły i słuchając nagrań. Jestem aktywna na Facebooku – możesz śledzić mój profil, komentować oraz poznać innych ludzi, którzy widzą rzeczywistość podobnie do mnie. Mniej więcej raz w tygodniu robię nagranie LIVE, czyli na żywo, podczas których poruszam takie tematy, jak: pułapki ludzkiego umysłu, błędy postrzegania, uwolnienie od cierpienia, związki i relacje, fałsz w życiu człowieka, praca i finanse, ciało i zdrowie itp. itd.

Mój fanpage na Facebooku został zhakowany i nie mam już do niego dostępu, ale być może nadal znajdziesz na nim wartościowe treści.
Subskrybuj mój kanał na Youtube, aby otrzymywać powiadomienia o nowych nagraniach.
Zostaw swój adres e-mail, aby dostawać najświeższe informacje o publikowanych przeze mnie treściach, które pomogą ci się uwolnić i zrozumieć twoją Rzeczywistość