Program !THINK OUTSIDE THE BOX!

Program !THINK OUTSIDE THE BOX! czyli radykalna zmiana postrzegania siebie, innych, pieniędzy, przeszłości, przyszłości i otaczającej cię rzeczywistości.

 

Zyskaj zupełnie nową perspektywę, która – bez względu na to, co się właśnie w twoim życiu dzieje – będzie przynosić ci prawdziwą ulgę i wewnętrzny spokój.

Nie musisz pozbywać się swojego aktualnego widzenia. Ba, wcale nie masz tego robić! Możesz pozostać sobą takim, jakim jesteś, jakiego znasz i z jakim czujesz się dobrze, bezpiecznie i pewnie.

Perspektywa twojego aktualnego „ja” nie będzie jednak odtąd jedynym dostępnym ci spojrzeniem. A to znaczy, że nie będziesz już w niej uwięziony. Zniknie całkowicie twoje poczucie bezradności, niepewności, stresu i lęku o przyszłość. Przestaniesz być więźniem swojego umysłu i będziesz mógł z niego wychodzić kiedy tylko sam uznasz, że to dla ciebie dobre, wygodne i kiedy to TY będziesz tego chciał.

Będziesz miał zawsze wybór, a sama ta świadomość sprawi, że poczujesz się wolny, nabierzesz dystansu do życia, problemów, wyzwań i niepokojących wizji przyszłości, które rodzą się w głowie każdego człowieka przez całe jego życie.

Bo zauważ, że nie chodzi o to, żeby zwalczyć aktualną perspektywę i to, co jest. Nie bez powodu czujesz przed tym opór. Błędem jest wierzyć, że taki jest cel rozwoju osobistego, duchowego, rozwoju świadomości. Nie chodzi o pozbycie się siebie, zmianę siebie, utratę siebie. Kiedyś sama w to wierzyłam, jednak zaufanie prawdziwym ruchom, jakie się wewnątrz mnie wydarzały, odsłoniło przede mną błąd tego podejścia.

Takie przekonanie prowadzi do nadmiernej kontroli, krytyki, niezadowolenia z siebie, powtarzających się cyklicznie okresów frustracji, rezygnacji i utraty nadziei, że i ciebie może kiedyś spotkać pełnia szczęścia. Jesteś wtedy zawsze o krok od, ale nigdy na miejscu.

Kiedy wierzysz, że powinieneś siebie zmienić, automatycznie pojawia się opór, który… wcale nie jest problemem do pokonania! Jest informacją wprost z głębi ciebie, że… nie tędy droga!

Nie musisz robić absolutnie nic, czego nie chcesz.

 

Przeciwnie! W moim podejściu absolutnie nie masz na siebie wywierać presji, czuć się ze sobą źle, dążyć do naprawiania, uzdrawiania, przełamywania tych cech w sobie, które sprawiają ci najwięcej kłopotów.

Masz zacząć im ufać, przyjąć je jako właściwe, a kiedy zobaczysz w nich głębszy sens – łatwo je pokochasz. Tak wydarza się prawdziwe uświadomienie.

W ten sposób przemienisz niechęć w przyjęcie, nienawiść w miłość, poczucie braku we wdzięczność za wszystko, co masz.

Niby nic się nie zmienia, a jednak zmienia się wszystko.

 

To nowe podejście do siebie wywróci scenariusz twojego życia do góry nogami.

 

Zamiast widzieć w sobie problem – zobaczysz swoją doskonałość.

Tam, gdzie byłeś pewien, że czegoś brakuje – dostrzeżesz, że jest pełno.

A kiedy już to zobaczysz – bardzo możliwe, że zapragniesz pozbyć się z tej pełni tego, co przesłania twoje szczęście, radość istnienia i poczucie spełnienia.

W ten sposób zrobisz miejsce na nowe, które natychmiast pojawi się w twoim życiu, jeśli tylko zwolnisz przestrzeń.

Właśnie tą drogą przychodzi obfitość finansowa, prawdziwa miłość, bliskie i satysfakcjonujące relacje, praca/zajęcie, do którego jesteś w tym życiu powołany, a nawet twoje właściwe ciało.

Wszystko, co jest obecne w twoim życiu teraz i co będzie w nim obecne kiedykolwiek w przyszłości – jest odzwierciedleniem tego, co zgadzasz się w nim utrzymywać i czemu dajesz miejsce.

Zdradzę ci teraz jedną z największych tajemnic, jaką objawiła mi o sobie Rzeczywistość:

 

Ilość miejsca w każdym z obszarów twojego życia JEST SKOŃCZONA.

 

Oznacza to, że jeśli dany obszar jest już czymś zajęty – nie przyjdzie nowe.

Od tej reguły nie ma wyjątków.

Wiele osób pragnie i próbuje oszukać Rzeczywistość i tę regułę w następujący sposób:

Jeśli np. nie są zadowoleni ze swojej pracy, postanawiają najpierw znaleźć dla siebie inne zajęcie i dopiero wtedy decydują się puścić to, co mają.

W ten sposób wpadają z deszczu pod rynnę, bo nawet jeśli nowa praca będzie odrobinę lepsza od poprzedniej, to jednak nadal jest to trwanie w mentalności bycia pracownikiem najemnym, pracującym na czyjeś marzenia.

Radykalna zmiana postrzegania objawia się tym, że cała Rzeczywistość zaczyna inaczej funkcjonować w twoim życiu. Możesz odnieść wrażenie, że prawa fizyki przestają na ciebie działać, a zamiast tego życie staje się pasmem cudów.

Ja na przykład od lat pracuję maksymalnie 3 godziny dziennie, dużo czasu spędzam w ogrodzie, na opalaniu się, gotowaniu, które jest moją pasją czy po prostu na byciu ze zwierzętami – i jakimś cudem nie brakuje mi pieniędzy nigdy, kiedy są potrzebne – czy to na życie i utrzymanie, czy to na realizację dowolnych zachcianek i pomysłów, które wpadają mi do głowy z dnia na dzień.

Nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale ostatni raz zastanawiałam się ile mam pieniędzy na koncie jakieś 7 lat temu. Od tamtego czasu po prostu żyję, jakbym miała otwarty dostęp do największego skarbca świata, w którym zasoby są niewyczerpane.

Jednocześnie wiem, że mnóstwo ludzi zarabia w swoich pracach o wiele większe pieniądze niż ja, żyjąc jednocześnie z poczuciem limitu, rządni więcej, niezadowoleni, nienasyceni, myślący o tym, czego nie mają.

Obie postawy różni jedynie to, jak widziana jest rzeczywistość i czy w postrzeganiu obecny jest lęk o przyszłość czy totalne i prawdziwe zaufanie życiu. Nie takie, które trzeba sobie wmawiać, udawać samemu przed sobą, gdy w głębi serca obecny jest lęk. To zwyczajne oszustwo, którego skutkiem jest oczywisty brak prawdy, a co za tym idzie: obfitości, miłości, wewnętrznego spokoju. Prawdziwe zaufanie jest tłem dla wszystkiego, co cię spotyka. To w nim rozpuszcza się każdy lęk, a ono samo działa jak zaproszenie dla tego, czego w głębi serca pragniesz i za czym tęsknisz.

Jeśli twoim wielkim pragnieniem jest głęboka i karmiąca miłość, a jednocześnie pozwalasz, by w twojej przestrzeni znajdowały się osoby, rzeczy i elementy, których nie kochasz i które znosisz albo utrzymujesz z powinności lub takie, których nie zdecydowałeś się porzucić, choć od dawna cię nie uskrzydlają – wówczas takie warunki będą zniechęcały prawdziwą miłość, a ona będzie się trzymała z daleka tak długo, aż nie nastanie w tobie stan, w którym „nie zadowalasz się niczym mniej, niż pełnia szczęścia”. Wtedy natychmiast pojawi się ni stąd, ni zowąd miłość i po prostu się do ciebie wprowadzi. Wcale nie musisz jej szukać – ona wydarza się automatycznie, gdy prawdziwe postrzeganie idzie w parze z odpowiadającym mu działaniem na planie fizycznym.

Właśnie dlatego, że postrzeganie jest tak istotne i ważne – jest podstawą tego, co wydarza się w twoim życiu; jest pierwszą przyczyną każdego obecnego w nim elementu; jest odpowiedzialne za każdy ciężar i każdy brak, który odczuwasz i który manifestuje się na planie fizycznym – zyskanie dodatkowej perspektywy obok tej, do której jesteś przywiązany, odmieni w twoim życiu dosłownie wszystko.

Będziesz się trzymał swoich poglądów tak długo, jak długo one będą ci rzeczywiście służyć, ale kiedy przestaną – natychmiast przełączysz się na nową perspektywę, nie doświadczając przykrego uczucia utraty swojej racji, które bywa tak trudne do zaakceptowania – zwłaszcza u mężczyzn, którzy często wolą „na złość mamie odmrozić sobie uszy”, niż przyznać się do trwania w błędzie i odpuścić.

Nowa perspektywa będzie TWOIM narzędziem, dzięki któremu rozwiążesz natychmiast każdy problem i każde wyzwanie, nie zaś czymś zewnętrznym, dla czego musiałbyś porzucać „siebie”. To podstawowa różnica między tym, co zyskujesz biorąc praktyczny udział w programie !Think Outside The Box!, a kiedy czerpiesz wiedzę zewnętrzną choćby z moich nagrań, artykułów czy książek.

Ten program jest szyty na miarę nie tylko dla osób, którym trudno jest porzucić ego (bo tu wcale nie muszą się niczego wyzbywać), ale też dla tych, którzy czerpią wiedzę duchową i psychologiczną z różnych źródeł i wciąż potrzebują zewnętrznego przewodnictwa w postaci osób-guru, literatury czy koncepcji. Nieważne jak długo jesteś już w TEJ drodze – czy dopiero na nią wkroczyłeś, czy może stałeś się weteranem, a twoja głowa pełna jest wiedzy, którą nabyłeś przez lata – jeśli to czytasz, to pragniesz prawdy, miejsca, w którym odnajdziesz to, czego szukasz, dobrego przewodnika, który zna drogę i przeprowadzi cię nią bezpiecznie, pomagając uniknąć licznych pułapek i ślepych zaułków.

 

Jeśli to czytasz – jesteś we właściwym miejscu.

 

Nazywam się Dominika Radwańska i na co dzień pracuję z ludźmi na sesjach terapeutyczno-rozwojowych i warsztatach, również z udziałem koni. Jestem autorką trzech książek wspierających praktyczny rozwój twojej świadomości: „Szalona, ale Wolna” (2019), „Bóg. Nic mniej, nic więcej” (2020) i „Człowiek. W pełni mieści się wszystko” (2021). Tworzę też mnóstwo bezpłatnych treści na moim kanale YouTube i na Facebooku.

Ostatnie lata mojej pracy pozwoliły mi zobaczyć jaki rodzaj pracy z Klientem jest najbardziej skuteczny jeśli chodzi o trwałą zmianę w sposobie myślenia, a także co konkretnie trzeba zrobić, żeby życie osoby, z którą pracuję zaczęło się realnie zmieniać już od pierwszej sesji.

Moje odkrycia pokrywają się z najbardziej skutecznymi metodami trwałej zmiany nawyków, stosowanymi w terapiach osób z uzależnieniami.

W pewnym sensie sposób myślenia jest rodzajem uzależnienia, który tak trudno porzucić właśnie dlatego, że jest nawykowy, automatyczny i bezrefleksyjny.

Jestem absolutnie pewna, że jeśli mi zaufasz i pozwolisz, bym poprowadziła cię krok po kroku przez te kilka miesięcy trwania programu !Think Outside The Box! – zyskasz zupełnie nowe, swoje własne myślenie czyli obok wyznawanego przez ciebie systemu wartości, powinności i twojej osobowości, która jest niestety w wielu sytuacjach ograniczeniem twojej wolności – będziesz mógł postąpić tak, jak naprawdę w głębi duszy chcesz. To właśnie wyzwolenie spod władzy umysłu, wolność od programów i pozwolenie na przejawianie się prawdziwego Siebie.

 

PROGRAM:

1 Miesiąc: PORZĄDKI I ROBIENIE MIEJSCA NA NOWE

W pierwszym miesiącu będziemy porządkować twoją przestrzeń życiową. Wyjmiemy wszystko, co możliwe z szaf, kątów i zakamarków twojej przestrzeni fizycznej i energetycznej i przyjrzymy się temu, czym się otaczasz. Ja pokażę ci dlaczego nie warto trzymać w swoim życiu rzeczy, które nie sprawiają ci radości i nie cieszą cię. Zainspiruję cię do tego, by natychmiast podjąć działanie zaczynając od najmniejszych kroków, których efekty poczujesz jeszcze tego samego dnia. W ten sposób przekonasz się na własnej skórze, że odpowiedzią na prawdę są cuda i że zwolnienie przestrzeni nie oznacza pustki i samotności, a obietnicę, że już za chwilę przyjdzie coś nowego i o wiele lepszego dla ciebie na ten moment. Zaczniesz czuć otwarcie i ekscytację, a to jest postawa, o którą nam chodzi. To w tej energii pojawiają się najbardziej przełomowe zdarzenia, przychodzą nieoczekiwanie niezwykłe osoby, rozpoznajemy w sobie kompetencje, o jakie nigdy siebie nie podejrzewaliśmy. Wzrasta pewność siebie, poziom życiowej energii i apetyt na życie. I jaka to ulga mieć wreszcie posprzątane w każdym aspekcie życia.

 

2 Miesiąc: ZWIĄZKI I RELACJE

Przyjrzymy się twoim schematom i programom, które sprawiają, że wchodzisz w relacje o określonej dynamice, czyli innymi słowy, że przyciągasz pewien typ ludzi do siebie oraz – co moim zdaniem ważniejsze – że nie pojawiają się w twojej przestrzeni osoby, z którymi możesz rzeczywiście stworzyć szczęśliwy związek oparty na doskonałym dopasowaniu, szczerości i głębokiej bliskości bez cienia fałszu. Tu światło dzienne ujrzą twoje traumatyczne doświadczenia z przeszłości i lęki, dzięki czemu opróżnisz się z tego, co blokuje cię przed otwarciem się na miłość.

Ponadto dowiesz się dlaczego mimo najszczerszych chęci obu stron większość związków jest albo skazana na porażkę, albo trwają bez miłości, namiętności i są źródłem frustracji. Jeśli jesteś kobietą – pokażę ci jak wygląda świat oczami mężczyzny, a jeśli mężczyzną – lepiej zrozumiesz naturę kobiet. Nie chodzi nam o to, żeby się dopasować, ale żeby otworzyć się na odmienność partnera, który zawsze będzie reprezentantem tej części rzeczywistości, która wydaje się być z innego świata, poza własnym postrzeganiem i często nie mieści się w głowie. Zobaczenie tego w partnerze jest podstawą akceptacji czyli bezwarunkowej miłości, w której nikt nie poświęca samego siebie, a każdy dostaje to, czego naprawdę potrzebuje, by czuć bezpieczeństwo, spokój i szczęście.

 

3 Miesiąc: SPEŁNIENIE ZAWODOWE I FINANSE

Życie zawodowe i sposób, w jaki zarabiasz pieniądze oraz czy jest w tym łatwość, lekkość i swobodny przepływ, czy przeciwnie – spięcie, blokady, brak i lęki – ma decydujący wpływ na stan mentalny, w jakim przebywasz przez większość swojego życia oraz na realny poziom szczęścia, jaki jest dla ciebie możliwy do osiągnięcia bez samooszukiwania i odwracania uwagi. I odwrotnie: stan mentalny (pudełko), w jakim teraz tkwisz odpowiada za jakość, poziom i energię twoich finansów. Pasja zawodowa, spełnienie w tym obszarze i towarzysząca temu obfitość to nasz cel podczas tego miesiąca. Nie chodzi o to, żebyś po czterech sesjach osiągnął finansowy i zawodowy sukces – chodzi nam o to, żebyś dostrzegł to, co już masz, a co pomijasz i zrobił z tego fundament, na którym dalsza konstrukcja wznosi się sama. Kiedy stajesz we właściwym miejscu – wszystko dzieje się samo, a twoje życie zaczyna tętnić od samego środka. Wówczas – niezależnie od tego na jakim aktualnie poziomie rozwoju jesteś – doświadczasz zadowolenia z siebie, satysfakcji i spełnienia. Nie ma już dłużej dla ciebie znaczenia to, czego nie masz, ponieważ w pełni cieszy cię i wprawia w zdumienie to, co masz. Odpowiedzią na ten stan mentalny jest płynna obfitość, zaufanie do przyszłości i głęboki wewnętrzny spokój.

 

4 Miesiąc: ZDROWIE I CIAŁO

Tematy blisko związane z ciałem takie jak jego stan i kondycja, szeroko rozumiane zdrowie, sposób odżywiania, ilość ruchu i sporty, które uprawiasz bądź nie, umiejętność relaksu i odpoczynku, stosunek do własnej fizyczności i wyglądu zewnętrznego, a także do starzenia się – to kolejny, niezwykle istotny obszar, który woła o uwagę i nie poświęcenie mu jej skutkuje zaniedbaniami, które prędzej czy później dadzą o sobie znać. Ciało jest bardzo szczególnym pośrednikiem między tym, co się naprawdę wydarza, a twoją świadomością. Możesz nie patrzeć na to, co dla ciebie niewygodne i czego nie chciałbyś widzieć, ale nie jesteś w stanie powstrzymać ciała przed wyrażaniem tego, co zepchnięte, niechciane, nieuświadomione. Ciało zawsze „mówi” prawdę. Z drugiej strony to poprzez ciało właśnie możemy skomunikować się z tym, co ukryte przed świadomością i przyjąć to, by wreszcie poczuć ulgę. Sposobów, w jaki mówi do nas ciało jest mnóstwo: od wyglądu i wagi, przez sposób odżywiania, po choroby i dolegliwości. Pochylając się nad tym aspektem twojego istnienia odkryjesz, jak niewiele trzeba, by wrócić do Siebie i odnaleźć spokój, radość i energię do takiego życia, za jakim tęsknisz.

 

W programie możesz wziąć udział wielokrotnie, ponieważ twój rozwój własny to spirala, a ty jesteś na różnych jej poziomach w trakcie swojego życia.

Nie zadowalaj się już niczym mniej, niż pełnia szczęścia!

O mnie

Od 2016 roku pracuję z ludźmi w formie sesji rozwojowo-terapeutycznych i coachingowych oraz warsztatów. Przez ten czas naprzeciwko mnie “usiadło” kilkaset osób, z czego zdecydowana większość doświadczyła tak spektakularnej zmiany postrzegania siebie, innych i całej Rzeczywistości, że dziś sami rozświetlają mrok tam, gdzie akurat się znajdują.

Od czasu do czasu wracają do mnie, by ponownie spotkać się w Prawdzie i rozwiać wszelkie wątpliwości, które zaczynają nachodzić człowieka, kiedy jest sam.

Wypracowałam swoje własne podejście terapeutyczne – szczerą terapię intuicyjną – której uczę innych na półrocznym kursie, a także metodę Pracy w Polu, wywodzącą się z Ustawień Systemowych. Jestem autorką trzech książek, które demaskują ludzki umysł i naturę Rzeczywistości: „Szalona, ale Wolna” (2019), „Bóg. Nic mniej, nic więcej” (2020) oraz „Człowiek. W pełni mieści się wszystko” (2021). Książki są do nabycia w moim sklepie.

Opinie

Byłam na wielu warsztatach

Rated 5,0 out of 5
25 listopada, 2022

Byłam na wielu warsztatach, jednak tak mega potężnych dotąd nie doświadczyłam Początkowo można było uznać to wszystko co robiła i co się działo, za wynik pracy sprawnego terapeuty. Jednak jej intuicja i działanie częściej było jakby z innego wymiaru. Robiąc rzeczy najbardziej zaskakujące dotykała najbardziej właściwych punktów i pomagała wyciągnąć najgłębiej zakopane i nieświadome blokady

Dominika czyni Cuda, a dokładniej Dominika pozwalając prowadzić się Prawdzie, pokazuje Prawdę w nas.

Ja dzięki niej zaczęłam doświadczać Cudów w moim życiu. Zaczęło się w stadzie koni. I trwa, i trwa i płynie…

Polecam – to za mało powiedziane .

Marta Siwy

Zaczęło się od grupy POMOC...

Rated 5,0 out of 5
15 listopada, 2022

Blisko 10 miesięcy zajęło mi dojście do momentu, w którym jestem teraz. Nie wiem czy to dużo czy to mało.

Wszystko zaczęło się od grupy POMOC a następnie procesu z Dominiką. W trakcie naszych spotkań ujawniona została smutna Prawda, że tkwię w relacji z narcyzem. Od jej słów, żeby ufać sobie, wiedzieć, że to co czujemy jest Prawdą zaczęło się moje uzdrowienie. Powolutku, ale konsekwentnie zaczynałam stawać za sobą, nie kierować ostrza w swoją stronę, widzieć próby manipulacji, nazywać rzeczy po imieniu. Budzić się do Prawdy. Krok po kroku obserwowałam zmiany, które zachodziły w moim życiu. Zaraz po opadnięciu klapek z oczu, odpadła relacja, której kształt nie mogł być już taki sam. Nie pełniłam już roli ofiary. Stałam za sobą. Cierpienie, które przyszło po rozstaniu minęło po uświadomieniu sobie (lub raczej przypomnieniu sobie mądrych słów Dominiki), że ktoś (czytaj: kat) właśnie chce bym tak się czuła, nic nie warta, na samym dnie matrymonialnej drabiny. Ulga, po ujrzeniu jaka jest prawda pojawiła się niezwykle szybko i już została. Pozbierałam się z wdzięcznością, że dzięki tej lekcji już wiem jak nie chcę się czuć przy innych. I sprawdzam w sobie to każdego dnia, wierząc w to co się pojawia. Każdego dnia czując się coraz to bardziej w porządku, coraz bardziej kochana. Coraz bardziej szczęśliwa. I pozostałam wierna temu, zdając się na mój wewnętrzny kompas. Jedną z kolejnych relacji szybko zakończyłam, bo nie była dla mnie pełnią szczęścia. Doświadczyłam za to zrozumienia i pełni w sobie. Nie sądziłam, że tak szybko pojawi się ktoś, przy kim będę mogła poczuć się jak w domu. Milutko, milusieńko. W przestrzeni pełnej dobra i miłości, gdzie nie czeka na mnie żadne kazanie, żadna wzgarda – za to głębokie uhonorowanie mojej drogi. Ktoś kogo znałam od dawna, ale odnalazłam na nowo dwa miesiące temu.

Dominiko dziękuję Ci, że nauczyłaś mnie patrzeć żeby widzieć. Z wdzięcznością i miłością – Asia❤️

Joanna Bulsa

Dominika jest jak najlepsza przyjaciółka.

Rated 5,0 out of 5
11 listopada, 2022

Dominika jest jak najlepsza przyjaciółka. Pozbawia złudzeń, dociera do sedna.

Po każdej rozmowie czułam ulgę i taką lekkość. Nauczyła mnie jak stawać po swojej stronie i to jest najcenniejsze. Te cuda, o których mówi naprawdę mają miejsce.

Dużo dobrego wnoszą książki i filmiki na YouTube.

Serdecznie polecam!

Zosia Dymek