Jak WYJŚĆ z niekończącego się rozwoju, uzdrawiania i bycia nie dość?

Rozwiń swoją świadomość do poziomu dostępnego mniej niż 5% ludzkości.

Ze mną natychmiast zaczniesz korzystać ze swojej JUŻ ROZWINIĘTEJ ŚWIADOMOŚCI 
do rozwiązywania bieżących problemów w miłości, pracy, zdrowiu i innych.

Dominika Radwańska

• Terapeutka i mentorka
• Założycielka Szkoły Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej
• Propagatorka metody Pracy w Polu™
• Autorka programu !Think Outside The Box!
• Organizatorka Videre Verum Festival
• Robi warsztaty z udziałem koni, kotów i natury
• Pisarka
• Przewodniczka duchowa
• Nauczycielka życia w radykalnej prawdzie
• Socjolog
• Instruktor pilates
• Diet Coach
• Praktyk
• Spełniona jako człowiek
• Pracuje z tym, co widzialne i co niewidzialne
• Jej dar i metody są szczególnie pomocne osobom, które mimo lat terapii i rozwoju – wciąż nie czują pełni szczęścia

Co ode mnie dostajesz?

Pełnowymiarową sesję, trwającą godzinę, podczas której jestem cała dla Ciebie.

Zupełnie nową perspektywę !Think Outside The Box!, która uwolni Cię tu i teraz, a nie "dopiero wtedy, gdy coś zrobisz..."

Pracujemy na konkretach! Twoje bieżące tematy zostaną rozpracowane.

Przy okazji zdemaskujemy podświadome, rządzące tobą programy.


Wsparcie w zaufaniu do Siebie, potwierdzenie, że dobrze czujesz, ukochanie swojego Wewnętrznego Dziecka, wzmocnienie swoich granic, motywację do życia w prawdzie.

Co mówią o mnie Klienci?

Profesjonalistka z pasją

Profesjonalistka z pasją. Zajęcia z nią otwierają oczy na niezrozumiałe lub zapomniane proste rzeczy, które niosą ból zamiast radości… Polecam zajęcia, warsztaty czy kursy z nia! najlepsza z najlepszych. Dziękuje za słowa prawdy.

Anna Marszałek

Po spotkaniu z Dominiką świat jest inny

Po spotkaniu z Dominiką świat już nie jest taki sam jak kiedyś, nic nie jest takie samo. Jest inne, piękne, pełne, odpowiednie, właściwe, spójne, harmonijne. PRAWDZIWE. Dziękuję Ci, że pozwoliłam sobie na tę prawdę. Warsztaty
u Dominiki to najlepsza rzecz, którą dla siebie zrobiłam w całym swoim długim życiu.

Monika

Dominika jest jak najlepsza przyjaciółka

Dominika jest jak najlepsza przyjaciółka. Pozbawia złudzeń, dociera do sedna. Po każdej rozmowie czułam ulgę i taką lekkość. Nauczyła mnie jak stawać po swojej stronie i to jest najcenniejsze. Te cuda, o których mówi naprawdę mają miejsce.n Dużo dobrego wnoszą książki i filmiki na YouTube. Serdecznie polecam.

Zosia Dymek

Jedna sesja z Dominiką mnie uwolniła 

Jedna sesja z Dominiką uwolniła mnie od szukania odpowiedzi w męczącej mnie kilka lat sprawie. Czwartkową grupę POMOC uwielbiam i nie mogę się doczekać każdego spotkania. Dominika ma niesamowitą intuicję i niezwykłą łatwość docierania do prawdy. Kłaniam się jej mądrości. Polecam serdecznie każdemu zarówno pracę indywidualną, jak i wsparcie grupowe. 

Agnieszka Wandas

Dominika jest najskuteczniejsza na świecie!

Przez wiele lat eksperymentowałam z różnymi technikami rozwoju osobistego, spotykałam rozmaitych terapeutów, uzdrowicieli i nauczycieli, ale nigdy wcześniej nie doświadczyłam jeszcze takiej PEŁNI jak na wyjeździe z Dominiką. To spotkanie było jak dołożenie ostatniego, brakującego puzzla do mojej układanki… a za tym przyszło poCZUCIE czystej ulgi, totalne umiłowanie autentyczności oraz głębokie zrozumienie, że w końcu już niczego więcej nie muszę szukać, ani naprawiać, bo wszystko już jest KOMPLETNE, takie jakie jest. Czuję, że metoda pracy Dominiki jest najskuteczniejsza na świecie! 
Life-changing!!! Polecam z całego SERCA.

Dominika Barska

Ona jest uświadomioną Świadomością

Wiele, wiele lat szukałam odpowiedzi prostych, szczerych i bez zawiłości „duchowej”, której nie rozumiałam. Dominika jest PRAWDZIWA !!!! Byłam u niej w domu i poznałam ją osobiście. Ona jest uświadomioną Świadomością. Poznałam wielu nauczycieli duchowych, ale żaden z nich nie mówił wprost. Zawsze było rozdzielenie: Nauczyciel i ja. Dlatego ktoś umęczony poszukiwaniami, satsangami znajdzie tutaj bezpieczną przystań i siebie. Dziękuję Dominiko

Danuta Wilkowska

"TO SĄ KSIĄŻKI, KTORE ZMIENIAJĄ ŻYCIE!!!! Niesamowite.
To, co piszesz, to jest Osho bez nadęcia wielkiego. Powiedzieć, że to dobre książki, trochę nie pasuje, bo jak dla mnie, to one się zagłębiają najgłębiej w doświadczenie
i tam działają/poruszają/zmieniają."
Paweł J. Sowa

Szalona, ale Wolna!

Bóg. Nic mniej, nic więcej

Człowiek. W pełni mieści się wszystko

Każdy problem, którego doświadczasz, każdy ciężar, który nosisz, każdy ból, cierpienie, niezrozumienie, żal, krzywda, złość, impas, głód, pragnienie, niemożność ruchu, uczucie bycia w pułapce, w klatce bez wyjścia, w beznadziei, niemocy, niewierze – wszystko to są efekty BŁĘDU.

Na sesji indywidualnej pokazuję ci dokładnie w którym miejscu WŁAŚNIE TY popełniasz błąd, a następnie stwarzam dla ciebie warunki do przemiany postrzegania, która wówczas staje się łatwa, naturalna i oczywista. 

Efekt: jesteś wolny, czujesz ulgę, wszystko wraca na miejsce.
To najprostsza droga do uwolnienia, ponieważ zamiast szukać, poruszać się po omacku i być zdanym tylko na siebie, otrzymujesz fachową pomoc, ostre jak brzytwa spojrzenie, otulające wsparcie i rzeczywiste zrozumienie.

I wreszcie nie jesteś z tym wszystkim sam…
Zapraszam Cię

Dominika Radwańska

Copyright © Dominika Radwańska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close