VIDERE VERUM FESTIWAL

Masz dość bycia wyobcowanym w grupie, niepasującym, samotnym i gorszym? Drażnią cię sztuczni ludzie i konieczność dopasowania się albo perspektywa wykluczenia?

Nas też!

Videre Verum oznacza „widzieć prawdę”.

To festiwal inny, niż wszystkie, bo tu nie sprawdzą się żadne gry, w które ludzie przyzwyczajeni są grać, gdy znajdują się w grupie. Tu przekonasz się na własnej skórze, że dobrze czujesz! Fundamentem Festiwalu Videre Verum jest szczerość, demaskacja fałszu i twój powrót do poczucia własnej wartości, ulgi i mocy.

Współtwórcami Festiwalu są absolwenci Kursu Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej i Pracy w Polu oraz moja mama, dr Jolanta Matuszewska-Radwańska – wybitna specjalistka od koni.

W programie festiwalu znajdują się m.in. satsangi, wykłady, warsztaty, Praca w Polu, zajęcia z końmi oraz wieczorne ogniska. Do dyspozycji uczestników jest pole namiotowe lub noclegi w okolicznych agroturystykach. Pierwsza edycja miała miejsce w dniach 9-11 lipca 2021 w Stajni Zaleście (obok Opoczna).

Chcesz dowiedzieć się jako pierwszy o Festiwalu Videre Verum 2022? Zostaw swój adres i odbieraj newslettery z informacjami o nowych wydarzeniach.