Kiedy wątpisz o sobie – na podstawie Mapy Poziomów Świadomości dr Davida R. Hawkinsa

Wątpisz w siebie?
W swoją wartość?
W to, że jesteś wyjątkowy, niezbędny, że jesteś niepowtarzalną częścią Całości i że bez ciebie Świat nie mógłby istnieć?
Na chwilę zapomniałeś Kim Jesteś?
I nawet, gdy na zewnątrz wszystko się układa, Twój umysł rozpoczyna kaskadę samosabotujących myśli. I przekopuje zakamarki przeszłości w poszukiwaniu dowodów na to, że jesteś do niczego. I je znajduje, a Ty wierzysz w to wszystko i naprawdę czujesz się coraz gorzej. I wtedy napływają kolejne myśli i kolejne uczucia, które ściągają Cię w dół.
Koło kręci się coraz szybciej, staje się twoim własnym perpetum mobile, które działa jak centralna elektrownia wytwarzająca energię, którą emanujesz i która wchodzi w reakcje ze światem rzeczy i zdarzeń.

Zgodnie z prawem rezonansu, częstotliwość Twojej energii zostaje błyskawicznie przyciągnięta przez odpowiadające jej pole atraktorowe. Każdy poziom świadomości ma swoje własne pole atraktorowe. Jeśli Twoja elektrownia produkuje teraz myśli i uczucia, których osią jest poczucie winy lub obwinianie innych, pole atraktorowe, odpowiadające temu stanowi świadomości będzie nasycone winą. Rzeczy i zdarzenia, które będą Cię spotykać przyniosą jeszcze więcej winy. To stanie się całym Twoim światem, a Ty będziesz otrzymywał na każdym kroku potwierdzenie, że tak właśnie wygląda życie.

Jeśli Twoje myśli i uczucia krążą wokół strachu, w polu atraktorowym, do którego automatycznie zostaniesz przyciągnięty otrzymasz jeszcze więcej strachu.

Jeśli głównym produktem Twojej elektrowni jest duma, Twoja walka o rację nigdy się nie skończy. Ciągle będziesz zmuszony coś udowadniać, a Twoje poczucie wartości zależeć będzie od sądów innych.

Wszystkie te stany są oparte na fałszywej myśli, która zapoczątkowała towarzyszące jej uczucia, a ponieważ energia podąża za uwagą, przychodzi Ci żyć w świecie negatywności, opartym na fałszu. I to Ty sam stworzyłeś ten świat.

Kiedy przekroczysz magiczną granicę świadomości, w której to nie myśl, a impuls z serca jest tym, co zapoczątkowuje kreację Twojego świata TERAZ, zaczynasz doświadczać rzeczy i zdarzeń pochodzących z wyższych pól atraktorowych, w których to serce znajduje rezonans.

Wewnętrzna akceptacja przynosi sytuacje wybaczenia, pojawiają się rozwiązania, rzeczy dzieją się w sposób, który przynosi Ci spokój i harmonię.

Z chwilą, gdy rozpoznasz miłość w swoim sercu, poczujesz ją każdą komórką ciała i będzie ona wolna od jakichkolwiek wątpliwości, zaczniesz spotykać na swojej drodze jeszcze więcej miłości. W ludziach, rzeczach i zdarzeniach. Tu przychodzi uzdrowienie, uwolnienie i ukojenie. Twoja MOC jest już widoczna gołym okiem, doświadczasz jej Ty i wszyscy, którzy znajdą się w Twoim otoczeniu. Tu dzieją się cuda.

Sam wybierasz Świat, w którym żyjesz.

Twój świat TERAZ jest odpowiedzią na to, co zarządziłeś, aby było głównym produktem Twojej elektrowni. Nie może być inaczej, bo nie ma tu miejsca na działanie czynników zewnętrznych. Nie ma przypadków. W Twoim życiu nie ma niczego, czego byś do niego sam nie zaprosił. Wszystko działa na zasadzie rezonansu, ale to Ty jesteś nadajnikiem, twórcą, decydentem.

Miej świadomość, że każda negatywna myśl momentalnie przyciąga adekwatne pole atraktorowe, a każde zanurzenie się w przestrzeni serca przynosi łaskę, zdolną wynieść Cię do rzeczywistości, jakiej zawsze pragnąłeś.

Tekst został napisany w oparciu o koncepcję Mapy Poziomów Świadomości dr Davida R. Hawkinsa, którą w całości zamieszczam poniżej.

Z miłością
Dominika

Tekst obrazuje pewien poziom świadomości, dostępny w momencie pisania. Różnica w poziomach postrzegania jest subtelna, jednak istotą jest to, że tekst pisany jest Z PERSPEKTYWY osoby. Wszystkie teksty opatrzone tym komentarzem zdecydowałam się zamieścić, żeby zobrazować transformację świadomości, która ma na celu pokazać Tobie, Drogi Czytelniku, że możesz wejść jeszcze głębiej w Siebie, aż do całkowitego rozpuszczenia wszystkich perspektyw. Wtedy zostaje Czysta Prawda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *