A jak ALKOHOL – Praca w Polu™

Drodzy Państwo, kochani Klienci

Najbliższe warsztaty Pracy w Polu™ będą w całości poświęcone motywowi alkoholu w naszym życiu.

Czy sobie z tego zdajesz sprawę, czy też nie – alkohol jest ważny, czyli ma istotne miejsce w świecie ludzi i wpływa pośrednio lub bezpośrednio na scenariusz życia każdej osoby przynależącej do naszej kultury.

Spora część ludzi dorastała w domach, w których to alkohol organizował porządek codzienności. To osoby, którym trudno jest być opiekuńczym dla siebie i skutecznym w ich dorosłym życiu. Przyjęło się określenie: syndrom DDA, które stanowi diagnozę i kieruje na odpowiednią ścieżkę psychoterapii.

Nawet jeśli sam nie pochodzisz z takiego domu, historia wielu osób, które spotykasz na swojej drodze naznaczona jest alkoholem. To sprawia, że mimo szczerych chęci budowanie z nimi satysfakcjonujących i szczęśliwych relacji bywa trudne albo niemożliwe.

Alkoholizm jest uznany za chorobę śmiertelną, a jego skutki dotykają nie tylko osoby uzależnionej, ale też osób jej bliskich i całego otoczenia.

Bywa uwielbiany i wykorzystywany do tego, aby niemożliwe stawało się możliwe – jak w przypadkach, kiedy człowiek normalnie nie zdobyłby się na szczerość albo jakieś zachowanie, ale po lampce wina czy kilku piwach nabiera odwagi i staje się innym człowiekiem.

Bywa też nienawidzony, wykluczany, demonizowany – zwłaszcza przez osoby, które doświadczyły jego negatywnych skutków.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad swoim lub bliskiej osoby piciem lub niepiciem, albo ciekawi cię motyw alkoholu i dynamika picia w różnych środowiskach i z różnych powodów – te warsztaty są dla Ciebie!

 

CHARAKTER I FORMUŁA WARSZTATÓW

Temat alkoholu to przede wszystkim temat wstydu.

Gdyby nie wstyd, nie byłoby izolacji, tylko połączenie.

A to połączenie pozwala wyjść z uzależnienia i osamotnienia.

Dlatego te warsztaty nie będą nikogo narażały na poczucie wstydu.

Nie będą też zmuszały uczestników do dzielenia się swoją historią.

Będą pełne szacunku i przyjęcia.

Alkohol będzie na nich gościem honorowym.

Damy mu miejsce, będzie widziany i chciany.

Zachęcimy go, by wyszedł z cienia do światła.

Zobaczymy jego dynamikę.

Odbierzemy wiadomość, którą ma do przekazania.

 

Praca w Polu™ to moja autorska metoda, wywodząca się z Ustawień Systemowych Berta Hellingera. Tytułowe Pole ma do dyspozycji Uczestników warsztatów jako reprezentantów różnych energii, które chcą się przejawić. Upostaciowione energie pokazują dynamikę, która na co dzień jest ukryta przed ludzkim wzrokiem. Pole dąży do ulgi i harmonii, dlatego odśrodkowe siły prowadzą reprezentantów w miejsca, w których poczują się dobrze. Zanim to nastąpi, w Polu rozegra się scena, która pozwoli wszystkim uczestnikom warsztatów zobaczyć i zrozumieć coś, do czego do tej pory nie mieli dostępu.

Praca w Polu™ jest metodą nie z tego świata i właśnie dlatego jest w stanie zmienić osobowe fundamenty, niepodatne na zmianę wolicjonalną. Innymi słowy: jest nieoceniona w przypadkach, gdy ma się do czynienia z czymś silniejszym i większym od siebie.

W tworzonym przeze mnie Polu jest miejsce dla wszystkich. Nie ma lepszego scenariusza, niż przyjęcie, ulga i przemiana osądu w zrozumienie i akceptację.

Podczas tych warsztatów każdy Uczestnik będzie mógł doświadczyć bycia w Polu.

Warsztaty są jednodniowe i odbywają się na Ranczo Abrakadabra (dawne Natural Road Ranch).

W trakcie trwania warsztatów – od 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad – zrobimy tyle ustawień, ile się uda. O kolejności własnych Ustawień decyduje kolejność zapisów na warsztaty popartych wpłatą.

Z warsztatów Pracy w Polu™ skorzysta każdy Uczestnik, niezależnie od tego, czy będzie miał własne Ustawienie, ponieważ Pole oddziałuje na wszystkich, nasze historie przeplatają się, dzielimy te same energie, grupa nigdy nie jest przypadkowa, a całość podlega mądrości Pola, które dba o to, by każda osoba dostała to, czego najbardziej w tym momencie potrzebuje.

 

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY TE WARSZTATY I TEN TEMAT NAPRAWDĘ SĄ DLA CIEBIE?

Odpowiedź brzmi: totalnie TAK, jeśli:

– dotarłeś aż tutaj

– temat już cię zainteresował

– pijesz alkohol i zastanawiasz się nad swoim piciem

– nie pijesz alkoholu i jesteś zadeklarowanym przeciwnikiem

– w życiu bliskiej ci osoby/osób jest obecny alkohol

– pijesz alkohol regularnie (np. codziennie, nawet małe ilości)

– dużo myślisz o alkoholu

– chcesz przestać pić

– musisz kontrolować się, żeby nie pić

– ukrywasz fakt, że pijesz

– temat alkoholu cię męczy

– twój partner dużo pije

– w twoim rodzinnym domu był obecny alkohol

– jesteś w trakcie lub po terapii alkoholowej

– masz noworoczne postanowienie

– chcesz coś zmienić w swoim życiu

– po prostu chcesz tu być

 

O prowadzącej, Dominice Radwańskiej:
Jestem terapeutką, mentorką, przewodnikiem duchowym i pisarką. Przede wszystkim jednak jestem praktykiem – w swoim codziennym życiu od lat praktykuję zwracanie się do Siebie i zaufanie Prawdzie. Przez to jestem nieustannie w procesie odsłaniania się uwarunkowań i programów, które są uniwersalne dla istoty ludzkiej. Moc, która płynie z moich tekstów i działa w pracy bezpośredniej pochodzi z faktu przeżytego świadomie doświadczenia, któremu oddaję się w całości. Mam zdolność widzenia najdrobniejszych oznak fałszywych przekonań i każdej aktywności Sabotażysty. Pracuję z tym, co widzialne i co niewidzialne. Moje metody są szczególnie pomocna osobom, które mimo lat terapii i rozwoju – wciąż nie czują ulgi.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Warsztaty odbywają się w kameralnym gronie – 12 miejsc.

Cena: 450 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest płatność 300 zł bezzwrotnej zaliczki na konto nr 47 1050 1243 1000 0010 0000 7615

Tytułem: Warsztat terapeutyczny + imię i nazwisko

Miejsce warsztatów: Natural Road Ranch, Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy.

Kontakt w sprawie warsztatów: dominikaradwanska@icloud.com

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lut 17 2024
Zakończone!

Czas

10:00 am - 6:00 pm

Koszt

PLN450.00
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *