JAK BYĆ DOBRYM PARTNEREM? – warsztaty poszerzające świadomość z udziałem koni

Wciąż próbujesz odkryć reguły rządzące relacją partnerską?
Pragniesz harmonii i zrozumienia w związku?
Zastanawiasz się, ile odpowiedzialności za relację należy do ciebie?
Chcesz wiedzieć, gdzie popełniasz błąd?

We wrześniu zapraszam na dwuzjazdowe warsztaty plenerowe z udziałem koni i Pracą w Polu, na których rozczarujesz złudzenia, fałszywe przekonania i bariery, stworzone z lęków.

Metody, stosowane na tych warsztatach pozwalają samodzielnie przyjrzeć się konstrukcji umysłu-ego i zdemaskować jego działanie.
Celem i efektem jest powrót do ulgi i przywrócenie świadomości tam, gdzie byłeś rządzony przez odruchy, programy i kompulsje.

O czym te warsztaty nie są?
Na warsztatach „Jak być dobrym partnerem” nie nauczysz się zasad jaki powinieneś być, ani jaki nie powinieneś. Nie nauczysz się udawania, zakładania masek, kontrolowanie tego, co pokazujesz drugiej osobie ani manipulowania. Nie będziesz zwalczać siebie – wręcz przeciwnie.

Czego możesz się spodziewać?
Podczas tych warsztatów zejdziesz tak daleko w głąb siebie, na ile będziesz gotowy. Zobaczysz kiedy jako partner jesteś męczący, uciążliwy i nie na właściwym miejscu. To nie są żadne konkretne zachowania. To świadomość aktualnej motywacji i widzenie tego, co niewidzialne. To gotowość na zobaczenie kiedy jesteś nie fair.

Rozbroimy podstawowe kompulsywne zachowania, które nie są dojrzałe, ponieważ pochodzą z niezagojonych ran, a tym samym uwolnisz się od samego siebie.

Kiedy już to zrobisz – zostanie lekkość i pewność.

Nie będziesz obarczał swoich partnerów tym, co należy do ciebie i nie będziesz godził się na bycie obarczanym ich obciążeniami.

Ta nowa, uwalniająca świadomość przeniesie cię (i twoich partnerów) do innego, o niebo lepszego życia.

Metody:
Będzie odrobina teorii – tylko to, co niezbędne. Wszystkie przedstawione koncepcje są autorstwa Dominiki Radwańskiej i nie znajdziesz ich nigdzie indziej. To wiedza przełomowa i nowatorska, która w wielu miejscach stanowi odwrotność popularnych teorii rozwojowych.

Będzie Praca w Polu™ z końmi – staniesz się częścią stada. Konie reagują na to, co w Polu i na to, co w Tobie. Całość stanowi symboliczne zobrazowanie tego, co dla ciebie ważne i co potrzebujesz zobaczyć i poczuć. Konie dają też ogromne wsparcie i są zawsze obecne.

Będzie Praca w Polu™ bez koni – autorskie ustawienia systemowe, pozbawione wątku genealogicznego. Motyw przewodni zgodny z tematyką warsztatów.

Będą elementy arteterapii, spotkania w kręgu i procesowanie istotnych wątków, które się ukażą.

BONUS: gratis otrzymujesz 2x udział w Czwartkowej Grupie Wsparcia online w trakcie trwania procesu, czyli 14 września oraz 21 września o wartości 160 zł.

O prowadzącej, Dominice Radwańskiej:

Terapeutka, mentorką, przewodniczka duchowa i pisarka. Przede wszystkim jednak jest praktykiem – w swoim codziennym życiu od lat praktykuje zwracanie się do Siebie i zaufanie Prawdzie. Przez to jest świadkiem nieustannie odsłaniających się uwarunkowań i programów, które są uniwersalne dla istoty ludzkiej. Moc, która płynie z jej tekstów i działa w pracy bezpośredniej pochodzi z faktu przeżytego świadomie doświadczenia, któremu oddaje się w całości. Ma zdolność widzenia najdrobniejszych oznak fałszu i każdej aktywności Sabotażysty. Pracuje z tym, co widzialne i co niewidzialne. Jej metody są szczególnie pomocne osobom, które mimo lat terapii i rozwoju – wciąż nie czują ulgi.

Do tej pory odbyły się dwie edycje Szkoły Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej i Pracy w Polu™, gdzie uczyła pracy swoimi autorskimi metodami.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin:
1. zjazd: 9-10 września
2. zjazd 23-24 września

Warsztaty odbywają się w kameralnym gronie – liczba miejsc: max. 8.
Cena jest przyjazna dla Uczestników i wynosi 1320 zł za 2 weekendy.
Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest płatność 400 zł bezzwrotnej zaliczki na konto nr 96 1870 1045 2078 1067 5761 0001
Tytułem: Warsztaty dobry partner + imię i nazwisko
Pozostała część płatności na pierwszym zjeździe.

Udział w czwartkowych grupach online o wartości 160 zł otrzymujesz GRATIS.
Na noclegi polecam pobliskie agroturystyki:

1. Politowizna 507 675 665: https://www.facebook.com/Agroturystyka-Politowizna-106479564045671/

2. Owocowa Chojnata: 510-258-023 https://www.facebook.com/Owocowa-Chojnata-100848398185105

Wyżywienie: obiady w formie wspólnego stołu (każdy przywozi ze sobą coś wegetariańskiego). Pozostałe posiłki we własnym zakresie.

Miejsce warsztatów: Natural Road Ranch, Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy.
Kontakt w sprawie warsztatów: dominikaradwanska@icloud.com lub przez Facebooka

Przed dokonaniem wpłaty upewnij się czy są miejsca pisząc na dominikaradwanska@icloud.com

Do zobaczenia w magicznym Natural Road Ranch!

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 09 - 24 2023
Zakończone!

Czas

11:00 am - 5:00 pm

Koszt

PLN1,320.00
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *