Lipcówka z końmi – Warsztaty 4-dniowe

Lipcowe warsztaty z końmi (4-dniowe)

Zapraszam na 4-dniowe warsztaty rozwojowo-terapeutyczne w partnerstwie z końmi do Natural Road Ranch. Motyw przewodni: Nie zadowalaj się niczym mniej, niż Pełnia Szczęścia!

Co stoi na przeszkodzie, byś doświadczał Pełni Szczęścia TERAZ?
Nie jest to nic na zewnątrz ciebie, choć ty wierzysz, że ograniczenia stawiane są z zewnątrz i w ten sposób mylisz przyczynę ze skutkiem, oddalając się od uwolnienia z błędu postrzegania, który jest sprawcą rzeczywistości, jakiej doświadczasz. I tak jesteś uwięziony w błędnym kole niespełnienia.

Ten subtelny głos o tym, że nie możesz, że ci nie wolno, że to nie dla ciebie, głos wyśmiewający twoje pragnienia i ukazujący ci Ścieżkę Serca jako niemożliwą do realizacji „w obliczu twardej rzeczywistości”, w jakiej przyszło ci żyć – to właśnie sabotażysta i jedyny sprawca niespełnienia. Zapewniam cię, że wszystko, co mówi jest kłamstwem.

Dobra wiadomość jest taka, że ma on nad tobą władzę tylko tak długo, jak długo chcesz go słuchać. Gdy tylko przestajesz traktować go poważnie – jesteś wolny, a TO znajduje odzwierciedlenie w twojej Rzeczywistości, Która staje się Rzeczywistością Cudów. Tak wygląda Pełnia Szczęścia. Tak Ona się realizuje. Nie ma innego sposobu, bo nie ma innego szczęścia.

W doświadczeniu z końmi nie tylko przyjrzysz się co konkretnie w Tobie wywołuje dysharmonię i jest pierwszą przyczyną tego, czego w życiu doświadczasz, ale przede wszystkim poeksperymentujesz ze swoim podejściem, nastawieniem, energią i zobaczysz czarno na białym co i jak działa, czyli przyczyna i skutek w tym samym momencie.
Tego doświadczenia nie da się zakwestionować, bo widzialne i niewidzialne objawiają się jako jedno, klarownie i w najczystszej prawdzie. Tu nie istnieją przypadki, istnieją natomiast żelazne prawa rządzące twoim Wszechświatem, które dla Ciebie zostaną obnażone. Ot, cała tajemnica ujrzy światło dzienne. I tym jest pełna świadomość.

Podczas warsztatów z końmi DOŚWIADCZASZ, a w doświadczeniu tkwi klucz do zmiany sposobu myślenia, którego nie da ci żadna ilość teorii i wiedzy z zewnątrz. To w doświadczeniu następuje TEN przeklik w Tobie, który sprawia, że natychmiast postrzegasz inaczej. I to jest główny cel wszystkich moich warsztatów.

A co poza tym?
Dobra zabawa, relaks na łonie natury, cudowna energia, otwartość, wsparcie, nieocenianie i pełne przyjęcie Ciebie takiego, jakim jesteś. To gwarantują konie i to gwarantuję ja, Dominika, istota, nie osoba, tu i teraz cała dla Ciebie.

Podczas warsztatów nie jeździmy konno i nie ma znaczenia czy miałeś wcześniejsze doświadczania z końmi.

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 zł. (dane do przelewu zostaną wysłane w wiadomości e-mail).

O prowadzących

Dominika Radwańska – magister socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, diet coach certyfikowany przez Izbę Coachingu, psychoterapeuta wielu metod, m.in. psychologii procesu, psychoterapii w partnerstwie z końmi oraz terapeuta ustawień systemowych. Pisarka, autorka książki „Szalona, ale Wolna”, redaktorka bloga Świadomość poprzez jedzenie. Jej wykłady, sesje i warsztaty o tematyce rozwoju świadomości i wewnętrznej integracji mają bardzo wysoką skuteczność transformacji życia u samych fundamentów.

Dr Jolanta Matuszewska-Radwańska – praktykujący lekarz, facylitator programów rozwojowych i terapeutycznych w asyście koni, dyplomowana arteterapeutka, certyfikowana studentka szkoły Parelli Natural Horsemanship. Uczestniczka szkoleń psychoterapeutycznych w nurcie Ericskonowskim, członek Europejskiego Stowarzyszenia Horse Assisted Education (EAHAE) oraz międzynarodowej sieci profesjonalistów zajmujących się uczeniem i terapiami
w asyście koni – EAGALA (Equine Assisted Growth And Learning Associates).

Przeczytaj więcej o autorskiej metodzie Pracy w Polu

Natural Road Ranch

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip 02 - 05 2020
Zakończone!

Czas

10:00 am - 5:00 pm

Koszt

PLN980.00
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy
Kategoria
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *