MAJÓWKA Z KOŃMI: Ufać Sobie – uff

Zapraszam na niezwykłą majówkę do Natural Road Ranch.

Tym razem całą uwagę skoncentrujemy na sięganiu wgłąb siebie, odczytywaniu tego, co w środku i ufaniu Temu.
Nigdy się nie uwolnisz, jeśli zamierzasz polegać na kolekcjonowaniu wiedzy i tworzeniu wewnętrznych księgozbiorów, w których umieścisz gotowe odpowiedzi na pytania: jak żyć? Jak się zachować? Co myśleć? Co jest dobre, a co złe?

Nawet jeśli zebrałbyś ogromną ilość takiej wiedzy – będziesz doświadczał sytuacji, w których okaże się ona bezużyteczna albo ty nie będziesz w stanie się nią posługiwać tak, jak byś tego sobie życzył i od siebie wymagał.

A to dlatego, że nie o to chodzi. Ty potrzebujesz stałego dostępu do Źródła wiedzy – ponieważ to jest Źródło pewności. Pewność natomiast pochodzi z rozpoznania prawdy czyli odróżnienia jej od fałszu. To zaś wymaga odwagi. A o odwagę się prosi, bo to odgórna łaska, nie cecha osobowości. Jeśli to wszystko brzmi dla Ciebie zbyt oderwanie od rzeczywistości, dodam tylko, że jest to podstawa bezpieczeństwa materialnego, czy inaczej dobrobytu finansowego.

Być może wszystko to wiesz.
Może przeczytałeś mnóstwo literatury na ten temat i jesteś świetnie wyedukowany.
To jednak zupełnie nic nie da i zawsze zatrzymasz się w martwym punkcie niepewności, impasu, lęku o to, czego nie chcesz utracić.
Wiedza teoretyczna i filozofowanie tylko mydlą ci oczy i powstrzymują przed odważnym DOŚWIADCZENIEM. To doświadczenie zmienia wszystko. Zawsze i nieuniknienie.

Masz ochotę na spotkanie na żywo, podczas którego będziesz doświadczać zarówno obecności Sabotażysty (wyjmiemy go na światło dzienne), jak i tego, że Rzeczywistość jest Inteligencją, Geniuszem i kocha cię, a nie jest głupim i bezwzględnym chaosem? A oprócz tego na relaks i odpoczynek na łonie natury w towarzystwie koni?

Jeśli jesteś chętny i gotów – zapraszam cię do rejestracji na to wydarzenie.

Podczas warsztatów nie jeździmy konno i nie ma znaczenia czy miałeś wcześniejsze doświadczania z końmi.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Forma: warsztaty horse assisted (Praca w Polu z końmi), satsangi, ćwiczenia dla ciała, relaks.

Termin: 29 kwietnia – 2 maja (zaczynamy już w piątek wieczorem ogniskiem i pierwszym kręgiem – dla chętnych).

Miejsce: Natural Road Ranch (Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy)

Prowadzący: Dominika Radwańska, Jola Matuszewska-Radwańska Horse Assisted Life

Ilość miejsc: 8

Cena uczestnictwa: 980 zł*
*PROMO dla Skowronków: Przy wpłacie do końca lutego 890 zł

Nocleg w pobliskiej agroturystyce dodatkowo płatny (ok. 40 zł/noc)

Wyżywienie: śniadania i kolacje we własnym zakresie, obiady w formie wspólnego stołu (każdy przywozi od siebie coś wegetariańskiego do podzielenia się z uczestnikami).

Do zobaczenia w maju!

 

O prowadzących

Dominika Radwańska – założycielka szkoły Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej oraz autorka metody Pracy w Polu, magister socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, diet coach certyfikowany przez Izbę Coachingu, terapeuta wielu metod, m.in. psychologii procesu, psychoterapii w partnerstwie z końmi oraz hellingerowskich ustawień systemowych. Pisarka, autorka książek „Szalona, ale Wolna” oraz „Bóg. Nic mniej, nic więcej”, redaktorka tekstów o tematyce rozwojowej. Jej wykłady, sesje i warsztaty mają bardzo wysoką skuteczność transformacji życia i trwałej przemiany postrzegania. Praktykuje radykalną szczerość i autentyczność.

Dr Jolanta Matuszewska-Radwańska – praktykujący lekarz, facylitator programów rozwojowych i terapeutycznych w asyście koni, dyplomowana arteterapeutka, certyfikowana studentka szkoły Parelli Natural Horsemanship. Uczestniczka szkoleń psychoterapeutycznych w nurcie Ericskonowskim, członek Europejskiego Stowarzyszenia Horse Assisted Education (EAHAE) oraz międzynarodowej sieci profesjonalistów zajmujących się uczeniem i terapiami
w asyście koni – EAGALA (Equine Assisted Growth And Learning Associates).

Przeczytaj więcej o autorskiej metodzie Pracy w Polu

 

Natural Road Ranch

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

kwi 29 2022 - maj 02 2022
Zakończone!

Czas

7:00 pm - 5:00 pm

Koszt

PLN980.00
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy
Kategoria
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *