MAJÓWKA Z KOŃMI: Demaskowanie sabotażysty

Zapraszam na niezwykłą majówkę do Natural Road Ranch.

Sabotażysta czyli wątpliwości, czarne scenariusze o przyszłości, przygnębiające interpretacje o tym, co myślą inni, przekonanie co do własnej małości, beznadziejności czy wszystkie powody do wstydu – to myśli, których nie masz i nie możesz mieć pod kontrolą. Oznacza to, że ani się ich nie pozbędziesz, ani ich nie zmienisz.
A im bardziej starasz się coś z nimi zrobić (np. po to, by się uspokoić i poczuć ulgę), tym bardziej one zdają się być nachalne, głośne i nie do opanowania.
Mądry ten, kto rozpozna, że cały mrok myśli to Sabotażysta, a nie prawdziwa Rzeczywistość.
Jeszcze mądrzejszy ten, kto zorientuje się, że nie da się zwalczyć Sabotażysty.
Można go natomiast demaskować, a wówczas jego oddziaływanie traci swą nad tobą moc i natychmiast wychodzisz z gry, która polegała na wkręcaniu cię w strach i niepewność.

Być może wszystko to wiesz.
Może przeczytałeś mnóstwo literatury na ten temat i jesteś świetnie wyedukowany.
To jednak zupełnie nic nie da i zawsze zatrzymasz się w martwym punkcie niepewności, impasu, lęku o to, czego nie chcesz utracić.
Wiedza teoretyczna i filozofowanie tylko mydlą ci oczy i powstrzymują przed odważnym DOŚWIADCZENIEM. To doświadczenie zmienia wszystko. Zawsze i nieuniknienie.

Masz ochotę na spotkanie na żywo, podczas którego będziesz doświadczać zarówno obecności Sabotażysty (wyjmiemy go na światło dzienne), jak i tego, że Rzeczywistość jest Inteligencją, Geniuszem i kocha cię, a nie jest głupim i bezwzględnym chaosem? A oprócz tego na relaks i odpoczynek na łonie natury w towarzystwie koni?

Jeśli jesteś chętny i gotów – zapraszam cię do rejestracji na to wydarzenie.

Podczas warsztatów nie jeździmy konno i nie ma znaczenia czy miałeś wcześniejsze doświadczania z końmi.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Forma: warsztaty horse assisted (Praca w Polu z końmi), satsangi, ćwiczenia dla ciała, relaks.

Termin: 30 kwietnia – 3 maja (zaczynamy w piątek o godzinie 19:00 ogniskiem i satsangiem, kończymy w poniedziałek ok. godziny 13:00)

Miejsce: Natural Road Ranch (Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy)

Prowadzący: Dominika Radwańska, Jola Matuszewska-Radwańska Horse Assisted Life

Ilość miejsc: 8

Cena uczestnictwa: 980 zł*
*PROMO dla Skowronków: Przy wpłacie do 15 marca 890 zł

Nocleg w pobliskiej agroturystyce dodatkowo płatny (ok. 40 zł/noc)

Wyżywienie: śniadania i kolacje we własnym zakresie, obiady w formie wspólnego stołu (każdy przywozi od siebie coś wegetariańskiego do podzielenia się z uczestnikami).

Rejestracja przez stronę

Do zobaczenia w maju!

 

O prowadzących

Dominika Radwańska – założycielka szkoły Szczerej Psychoterapii Intuicyjnej oraz autorka metody Pracy w Polu, magister socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, diet coach certyfikowany przez Izbę Coachingu, terapeuta wielu metod, m.in. psychologii procesu, psychoterapii w partnerstwie z końmi oraz hellingerowskich ustawień systemowych. Pisarka, autorka książek „Szalona, ale Wolna” oraz „Bóg. Nic mniej, nic więcej”, redaktorka tekstów o tematyce rozwojowej. Jej wykłady, sesje i warsztaty mają bardzo wysoką skuteczność transformacji życia i trwałej przemiany postrzegania. Praktykuje radykalną szczerość i autentyczność.

Dr Jolanta Matuszewska-Radwańska – praktykujący lekarz, facylitator programów rozwojowych i terapeutycznych w asyście koni, dyplomowana arteterapeutka, certyfikowana studentka szkoły Parelli Natural Horsemanship. Uczestniczka szkoleń psychoterapeutycznych w nurcie Ericskonowskim, członek Europejskiego Stowarzyszenia Horse Assisted Education (EAHAE) oraz międzynarodowej sieci profesjonalistów zajmujących się uczeniem i terapiami
w asyście koni – EAGALA (Equine Assisted Growth And Learning Associates).

Przeczytaj więcej o autorskiej metodzie Pracy w Polu

Natural Road Ranch

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

kwi 30 2021 - maj 03 2021
Zakończone!

Koszt

PLN980.00
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy
Kategoria
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *