Praca w Polu 26-27.09

ZAPRASZAM NA KOLEJNĄ EDYCJĘ warsztatów Pracy w Polu.
Na te warsztaty możesz przyjechać z dowolnym tematem. Pracujemy m.in. w temacie pracy, pieniędzy i obfitości, związków i relacji, jedzenia i zaburzeń odżywiania.
Jeśli czujesz, że twoim życiem w jakimś obszarze (lub w wielu) rządzi schemat; jeśli czujesz blokady i impas; jeśli „musisz” zadowalać się czymś mniej, niż Pełnia szczęścia, jeśli próbowałeś różnych rozwiązań i żadne nie okazało się ostatecznie uwalniające i skuteczne – te warsztaty są dla Ciebie!

Praca w Polu to jedna z najskuteczniejszych metod pracy z podświadomością, gdzie to, co ukryte przed Twoim świadomym spojrzeniem, ujrzy wreszcie światło dzienne. A to jest warunek UWOLNIENIA.
Wszystko, co stanowi w tej chwili dla Ciebie problem, jest w istocie czymś, na co za żadne skarby nie chcesz spojrzeć. W istocie nie jest to złe, a jedynie jako takie osądzone. I właśnie dlatego tak donośnie się dobija, byś objął TO uwagą.

Pole jest przestrzenią, w której Prawda znajduje wreszcie przyjmujące i nieoceniające miejsce, w którym może się ukazać. A kiedy w końcu, często po wielu latach, się ujawnia, przestaje oddziaływać na Twoje życie z poziomu nieświadomego i staje się wsparciem, czymś wspaniałym i dopełniającym Ciebie, zamiast osądzonym jako złe i dlatego niechcianym.

Przestrzeń prawdziwego ukochania Prawdy, gdzie zawsze jest mile widziana i witana z otwartymi ramionami, zachwytem i czułością (co jest warunkiem skuteczności TEJ metody) tworzy teraz i zawsze Dominika Radwańska (Szalona, ale Wolna).
Zamysł warsztatów:

Warsztaty trwają dwa dni (sobota i niedziela). Podczas tych warsztatów każdy z uczestników będzie miał własne Ustawienie swojego, szczególnego tematu. Oprócz tego uczestnicy będą brali udział jako reprezentanci w Ustawieniach innych uczestników, dzięki czemu doświadczą rozwiązania dla siebie więcej, niż tylko tej jednej, ważnej dla nich, kwestii.

Warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata za całość warsztatów lub zaliczki 200 zł.

Przeczytaj więcej o autorskiej metodzie Pracy w Polu

Natural Road Ranch

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

wrz 26 - 27 2020
Zakończone!

Koszt

PLN690.00
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *