Warsztaty Pracy w Polu: miłość, relacje, pieniądze, ciało, zdrowie

Czy w Twoim życiu są wciąż nierozwiązane problemy, które co jakiś czas wracają jak bumerang?

Czy masz poczucie bycia uwięzionym w jakimś schemacie?

Czy coś silniejszego od Ciebie sprawia, że kurczysz się w sobie, tracisz radość i chęć do życia oraz wiarę i poczucie własnej wartości?

Jesteś już zmęczony, wkurzony albo zrezygnowany, bo pomimo starań – stoisz ze swoim problemem życiowym w miejscu?

Praca w Polu™ jest metodą stworzoną właśnie dla tego typu problemów.

Tytułowe Pole jest przestrzenią energetyczną, w której to, co na co dzień dla Ciebie niewidzialne przybiera fizyczną postać i może zostać zobaczone.

Każdy problem, którego właśnie doświadczasz ma swego rodzaju „szkielet” energetyczny. To coś w rodzaju ukrytej dynamiki, która sprawia, że możesz zaobserwować powtarzające się schematy w Twoim życiu.

Te schematy mogą dotyczyć tego, co się dzieje w Twoich związkach i relacjach, np.:

– trafiasz na przemocowych lub narcystycznych partnerów/partnerki

– zawsze jest ktoś ważniejszy od Ciebie (praca, dzieci, rodzice partnera, twoje związki to trójkąty itp.)

– doświadczasz samotności, niezrozumienia, niespełnienia, braku szczęścia itp.

Schematy możesz obserwować również w tematach związanych z pracą i finansami, np.:

– niemożność znalezienia pracy
– finansowy sufit (nie możesz przekroczyć pewnej granicy)
– wpadasz w długi
– cokolwiek, o czym myślisz, że gdyby się rozwiązało – czujesz ulgę

Przypadłości, choroby, dyskomforty w ciele, nadwaga i otyłość, kompleksy, niemożność zmobilizowania się, destrukcyjna relacja z jedzeniem – to tylko niektóre z przejawionych problemów, których głębszym podłożem jest szkielet energetyczny – skostniały, zamrożony, być może nigdy nie ruszany.

W Polu pracuje się bezpośrednio na tymże „szkielecie”. Często po raz pierwszy w życiu może on ujrzeć światło dzienne, zostać przewietrzony, a następnie wprowadzany jest do niego RUCH, dzięki któremu COŚ SIĘ ZMIENIA!

Zmienia się niewidzialne – odczujesz to w tym samym momencie – a następnie, z właściwym gęstej materii opóźnieniem, zmieniają się rzeczy w Twoim życiu, które dotychczas stały w miejscu.

Dla tych z Was, którzy nie skupiają codziennie uwagi na sferze energetycznej i uczuciowej – ta metoda może wydawać się magiczna. Zapewniam jednak, że jest to czysta fizyka, która obejmuje zjawisko wydarzające się w dwóch wymiarach jednocześnie: widzialnym (materia) i niewidzialnym (energia tejże materii). Dla porównania klasyczna fizyka porusza się między zjawiskami z jednego wymiaru (materialnego).

Prowadząc sesje terapeutyczno-rozwojowe i warsztaty jestem osobą bardzo mocno stąpającą po ziemi, jednocześnie otwartą na wszystkie techniki i metody, które DZIAŁAJĄ i przynoszą realną ulgę i rozwiązania. Miarą mojej pracy jest skuteczność. Tak jak pojedyncza sesja, którą prowadzę może zastąpić półroczną terapię, tak samo warsztaty Pracy w Polu™ mają za zadanie odblokować punkty energetyczne u samego źródła problemu, których nie można było dostrzec gołym okiem przez lata a często dekady.

Praca w Polu™ różni się od Ustawień Systemowych tym, że nie rozgrywa się tu fabuła historii rodowych ani nie rozgrzebujemy mrocznych tajemnic przeszłości. Zamiast tego pozwalamy, by Pole samoistnie i od środka prowadziło każdego z uczestników do rozwiązania.

Praca odbywa się na tematach, z którymi przychodzą Uczestnicy.
Nie ma gwarancji własnego ustawienia.

Oprócz realnych efektów samo uczestnictwo w warsztatach Pracy w Polu™ jest głęboko istotnym doświadczeniem bycia prowadzonym przez wewnętrzny ruch (Pole/intuicję/prawdę w Tobie). Dzięki temu o wiele łatwiej będzie ci sobie zaufać w zwyczajnych, życiowych sytuacjach, w których do tej pory potrzebowałbyś zewnętrznego przewodnika, rady albo czułbyś się zagubiony.

Dla wielu moich Klientów udział w tych żywych warsztatach to początek zupełnie nowej ścieżki doświadczania życia z perspektywy Ja, które jest zawsze zaopiekowane i bezpieczne. Ta perspektywa stanowi fundament dla obfitości w życiu.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin: 25-26 marca 2023
Miejsce: 96-111 Kowiesy (szczegóły dotyczące lokalizacji sali warsztatowej otrzymasz mailem)
Cena uczestnictwa: przy zapisach do 28 lutego 699 zł, od 1 marca 749 zł.
Miejsce rezerwujesz poprzez wpłatę bezzwrotnej zaliczki w kwocie 300 zł.
Ilość miejsc ograniczona.

Na noclegi polecam pobliskie agroturystykę (pokoje w cenie ok. 60 zł) lub okoliczne hotele o wysokim standardzie. Namiary na te miejsca prześlę w mailu zwrotnym po rejestracji.

Zgłoszenia: dominikaradwanska@icloud.com

Zapraszam z miłością ????

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

mar 25 - 26 2023
Zakończone!

Czas

10:00 am - 5:00 pm

Koszt

PLN746.00
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *