Pułapka Jedzenia – Praca w Polu™

Drodzy Państwo, kochani Klienci

Już w kwietniu na warsztatach Pracy w Polu™ zajmiemy się w całości tematem, na którym niejedna i niejeden z Was zjadł zęby.
Tematem jedzenia.
I tym, co się z nim wiąże.

Człowiek potrzebuje wentylu bezpieczeństwa i ujścia dla emocji, z którymi nie jest w stanie sobie poradzić. Ludzki mózg jest bardzo kreatywny w rozwiązywaniu tego typu problemów i zawsze znajduje szybki i skuteczny sposób. Niestety, często to, co działa natychmiastowo i przynosi chwilową ulgę, jest na dłuższą metę szkodliwe i wiąże się z ogromnym kosztem.

Są nim zachowania autodestrukcyjne, uzależnienia od substancji szkodliwych lub zachowania pozbawione umiaru, jak przejadanie się, pracoholizm, zakupoholizm czy kompulsywne zachowania seksualne. Ale też takim wentylem mogą być zachowania skierowane na zewnątrz typu przemoc fizyczna, psychiczna, wyżywanie się, demonstracja władzy, agresja czy terror.

Osoba, która stosuje – zazwyczaj nieświadomie – którąś z powyższych taktyk, nie może doznać ostatecznej ulgi i latami jest uwięziona w pułapce problemu, który stanowi jeden z motywów przewodnich jej życia. Właśnie dlatego tak wiele osób przez całe życie się odchudza, walczy o wymarzoną wagę, sylwetkę albo przeciwnie – nie są w stanie jeść dobrze i zdrowo, są uzależnieni od słodyczy, chipsów, fast foodów czy jedzenia ilości przewyższających ich zapotrzebowanie kaloryczne. Dzieje się tak dlatego, że problem nie został rozwiązany u źródła, a tylko zamaskowany, zepchnięty, odsunięty w czasie.

Używając silnej woli i kontroli jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem doraźnie, ale naciągając strunę. Oznacza to, że nawet jeśli przez jakiś czas będziemy zadowoleni z rezultatów, nastąpi moment, w którym struna pęknie, a wtedy doświadczamy efektu jo-jo. Nie tylko kilogramy wracają, ale organizm jest rozregulowany, zarówno fizycznie jak i psychicznie jest gorzej, niż było. Jeśli nie zatrzymamy się w tym w porę – takie wahadło może nam towarzyszyć do śmierci. Im jesteśmy starsi, im więcej cyklów rozregulowania za nami, tym trudniej jest osiągnąć efekt, który pamiętamy jako zadowalający.

Zatrzymaj się i staw do tematu jedzenia w swoim życiu teraz!

Jeśli próbowałeś już wszystkiego, pozwól, żeby Pole pokazało Ci ten temat z takiej strony, z jakiej jeszcze nigdy nie patrzyłeś.
Z wielu stron.

Weź udział w Ustawieniach innych osób i poczuj całym sobą, o co w tym wszystkim chodzi, co jest ważne, kluczowe, niezauważone, niechciane.

Intencja ustanowiona na ten warsztat działa od chwili, w której zdecydujesz się dołączyć.

To niesamowite, ale tak jest za każdym razem!

Podjęcie tematu od strony Pracy w Polu™ gwarantuje zmianę i ruszenie z miejsca. To milowy krok w rozwiązaniu problemu jedzenia z innych powodów, niż głód.

Zapraszam!
Ilość miejsc ograniczona.

 

CHARAKTER I FORMUŁA WARSZTATÓW

Temat jedzenia, podobnie jak temat alkoholu, z którym pracowaliśmy na poprzednich warsztatach Pracy w Polu™ jest tematem wstydliwym, z którym wiąże się sporo negatywnych emocji, samopotępienia, obrzydzenia czy nawet nienawiści do siebie.
Tym razem będzie inaczej.

Chcę zaprosić naszego bohatera do przestrzeni pełnej szacunku, przyjęcia i miłości.
Te warsztaty nie będą nikogo narażały na poczucie wstydu.
Nie będą też zmuszały uczestników do dzielenia się swoją historią.
Temat jedzenia będzie ustawiany w Polu.
Będziemy obserwować jego dynamikę.
Otworzy się to, co zamknięte, puści to, co zaciśnięte.
Będziemy świadkami rozwiązań, a wraz z nimi będziemy doświadczać ulgi, wzruszenia, wdzięczności i miłości.

Praca w Polu™ to moja autorska metoda, wywodząca się z Ustawień Systemowych Berta Hellingera. Tytułowe Pole ma do dyspozycji Uczestników warsztatów jako reprezentantów różnych energii, które chcą się przejawić. Upostaciowione energie pokazują dynamikę, która na co dzień jest ukryta przed ludzkim wzrokiem. Pole dąży do ulgi i harmonii, dlatego odśrodkowe siły prowadzą reprezentantów w miejsca, w których poczują się dobrze. Zanim to nastąpi, w Polu rozegra się scena, która pozwoli wszystkim uczestnikom warsztatów zobaczyć i zrozumieć coś, do czego do tej pory nie mieli dostępu.

Praca w Polu™ jest metodą nie z tego świata i właśnie dlatego jest w stanie zmienić osobowe fundamenty, niepodatne na zmianę wolicjonalną. Innymi słowy: jest nieoceniona w przypadkach, gdy ma się do czynienia z czymś silniejszym i większym od siebie.

W tworzonym przeze mnie Polu jest miejsce dla wszystkich. Nie ma lepszego scenariusza, niż przyjęcie, ulga i przemiana osądu w zrozumienie i akceptację.

Podczas tych warsztatów każdy Uczestnik będzie mógł doświadczyć bycia w Polu.

Warsztaty są jednodniowe i odbywają się na Ranczo Abrakadabra (dawne Natural Road Ranch).

W trakcie trwania warsztatów – od 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad – zrobimy tyle ustawień, ile się uda. O kolejności własnych Ustawień decyduje kolejność zapisów na warsztaty popartych wpłatą.

Z warsztatów Pracy w Polu™ skorzysta każdy Uczestnik, niezależnie od tego, czy będzie miał własne Ustawienie, ponieważ Pole oddziałuje na wszystkich, nasze historie przeplatają się, dzielimy te same energie, grupa nigdy nie jest przypadkowa, a całość podlega mądrości Pola, które dba o to, by każda osoba dostała to, czego najbardziej w tym momencie potrzebuje.

 

ZASTANAWIASZ SIĘ CZY TE WARSZTATY I TEN TEMAT NAPRAWDĘ SĄ DLA CIEBIE?

Odpowiedź brzmi: totalnie TAK, jeśli:

– dotarłeś aż tutaj

– temat już cię zainteresował

– od dawna mierzysz się z problemem kompulsywnego jedzenia, odchudzania, wagi

– jesz w sytuacjach stresowych

– podjadasz

– jesteś uzależniony od słodyczy

– nie możesz się oprzeć niezdrowemu jedzeniu

– zdarza ci się czasem lub regularnie jeść, po czym prowokować wymioty

– jesz więcej, niż potrzebujesz

– jesz z nudów albo kiedy nie masz nic innego do roboty

– twoje myśli krążą wokół jedzenia

– nie możesz się oprzeć chwilowym zachciankom jedzeniowym

– wciąż czujesz głód

– wiesz, co ci służy, ale trudno jest ci to wprowadzić w życie

– musisz cały czas kontrolować co i ile jesz

– jesteś zmęczony tematem jedzenia w twoim życiu

– chcesz poznać dynamikę, stojącą za jedzeniem nie z głodu

– chcesz coś zmienić w swoim życiu

– po prostu chcesz tu być

 

O prowadzącej, Dominice Radwańskiej:

Jestem terapeutką, mentorką, przewodnikiem duchowym i pisarką. Przede wszystkim jednak jestem praktykiem – w swoim codziennym życiu od lat praktykuję zwracanie się do Siebie i zaufanie Prawdzie. Przez to jestem nieustannie w procesie odsłaniania się uwarunkowań i programów, które są uniwersalne dla istoty ludzkiej. Moc, która płynie z moich tekstów i działa w pracy bezpośredniej pochodzi z faktu przeżytego świadomie doświadczenia, któremu oddaję się w całości. Mam zdolność widzenia najdrobniejszych oznak fałszywych przekonań i każdej aktywności Sabotażysty. Pracuję z tym, co widzialne i co niewidzialne. Moje metody są szczególnie pomocna osobom, które mimo lat terapii i rozwoju – wciąż nie czują ulgi.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin: 20 kwietnia (sobota)

Warsztaty odbywają się w kameralnym gronie – 12 miejsc

Cena: 450 zł

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest płatność 300 zł bezzwrotnej zaliczki na konto nr 47 1050 1243 1000 0010 0000 7615

Tytułem: Warsztat terapeutyczny + imię i nazwisko

Pozostała część płatności na miejscu w dniu warsztatów.

Miejsce warsztatów: Natural Road Ranch, Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy.

Kontakt w sprawie warsztatów: dominikaradwanska@icloud.com lub przez Facebooka

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Rezerwuj wydarzenie

Praca w Polu: Pułapka Jedzeniowa
Dostępne Bilety: 10
Bilety Praca w Polu: Pułapka Jedzeniowa zostały wyprzedane. Możesz spróbować wybrać inny bilet.

Data

kwi 20 2024

Czas

10:00 am - 6:00 pm

Koszt

PLN450.00
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
REJESTRACJA
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *