Warsztaty Pracy w Polu: Powrót do Domu

 

Praca w Polu to moja autorska metoda, która jest dosłownie NIE Z TEJ ZIEMI. To znaczy, że pozwala na powrót na miejsce różnych elementów rzeczywistości, które w tym momencie są z różnych względów gdzieś, gdzie nie powinny być. To „nie bycie na swoim miejscu” odczuwane jest jako stan dysharmonii, zaburzonej równowagi, przeniesionego środka ciężkości tam, gdzie ktoś jest zbyt obciążony, a ktoś inny zupełnie nieodpowiedzialny – czyli pozbawiony właściwego mu obciążenia, by można było mówić o równowadze.

Znajomość teorii w temacie równowagi na niewiele się zdaje, ponieważ to, w co głęboko wierzysz jest tym, co napędza twoje życie i twoje w nim miejsce. Właśnie dlatego nie możesz ufać swemu widzeniu – to ono więzi cię tu, gdzie cierpisz i gdzie istnieje brak oraz niesprawiedliwość.

Jeśli od dawna próbujesz coś zmienić i nic się nie zmienia – polecam Ci te warsztaty. Bowiem to właśnie podczas Pracy w Polu docieramy poza granice poznania, do samego źródła sprawczego mechanizmu, zwanego źródłem życia.

Nie musisz rozumieć. Masz tylko być.

Efekty są nieuniknione, a odpowiedzią na Prawdę są cuda.

Na miejscu jest możliwość noclegu w pobliskiej zaprzyjaźnionej agroturystyce (ok. 40 zł/os.)
Jedzenie: Podczas moich warsztatów organizuję wspólny stół. Każdy przywozi od siebie coś wegetariańskiego do podzielenia się z uczestnikami.

CZYM JEST PRACA W POLU?

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

gru 04 - 05 2021
Zakończone!

Czas

10:00 am - 5:00 pm

Koszt

PLN550.00
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *