Warsztaty terapeutyczne dla odWAŻNYch – kiedy waga i wygląd są źródłem cierpienia

Czy temat wagi, sylwetki, wyglądu ciała jest dla ciebie tym, co nie pozwala ci poczuć pełni szczęścia teraz?
Czy mimo pozornej akceptacji siebie, wciąż wydaje ci się, że gdyby coś w wyglądzie twojego ciała się zmieniło, wtedy byłabyś szczęśliwsza?
Czy doświadczasz wyrzutów sumienia, poczucia winy, presji, złości na siebie, zażenowania, wstydu czy zawodów związanych z wyglądem, jedzeniem, aktywnością fizyczną?
Czy istnieje dla ciebie obraz „ja idealnej”, który różni się od tego jak jest teraz?

Wiesz, że przyczyną zarówno tego, jak się czujesz (spięcie), jak i tego, co manifestuje się w świecie materii jest BŁĄD w postrzeganiu?

Ten BŁĄD jest tym, czym jest wirus w systemie komputerowym albo immunologicznym – zaraża wszystko i przeobraża całość w wypaczony przejaw siebie samego.

Jak to działa (mechanika zawirusowania) i jak się objawia?
Daaawno temu, na głębokim, podświadomym poziomie uwierzyłeś w coś, co nie jest prawdą. W swej wierze jesteś niezachwiana, ponieważ od samego początku zagnieździła się ona jak dogmat i jest podstawą „ja”, czyli tego, co, jak wierzysz, definiuje ciebie.

Lęk przed pustką jest w istocie tym, co powstrzymuje przed porzuceniem fałszywej wiary w to, że bez owego dogmatu – nie będzie ciebie.

Zwróć uwagę, jak głęboko sięga korzeń cierpienia, roztaczającego się wokół osoby, ciała, wiedzy o tym, kim jesteś.

Zwróć uwagę, że rozprawiając się z błędnej wiary, czyli zobaczeniem wirusa u samego źródła, w tym samym momencie uwalniasz się. Do prawdy o sobie i swej wiecznej doskonałości. Nie jako osoby, która widziana oczami ciała zawsze pozostanie niedoskonała i możliwa do udoskonalenia – to istota błędu postrzegania – ale do prawdy o tym, że TY nie jesteś tym, czym uwierzyłeś, że jesteś.

Temat wagi ciała i jedzenia zawsze mnie fascynował, bowiem stanowi on niedającą się przeoczyć bramę do prawdy. Prawdy, która wcale nie ma związku z jedzeniem. Powiedzenie „przez żołądek do serca” w tym kontekście nabiera nowego, bardziej dosłownego znaczenia.

Przez ciało do wolności.
Przez cierpienie do prawdy.
Przez zatrzymanie do życia.

Kochani, zapraszam na bardzo wyjątkowe, jednorazowe warsztaty terapeutyczne, które w całości zorientowane są na uwolnienie Ciebie od cierpienia, gdzie punktem zaczepienia jest waga i wygląd ciała.

Będziemy pracować na najgłębszych poziomach podświadomości, a także na poziomie kwantowym, poprzez manifestacje w Polu. Będziemy poruszać się płynnie między tymi poziomami i nic nie pozostanie niezrozumiałe ani magiczne.

Te warsztaty są otwarte dla umysłu – u mnie jest On przyjmowany, a nie wyśmiewany czy potępiany, ponieważ Wszystko ma tu miejsce i jest ukochiwane przez czystą, bezwarunkową Miłość. Do takiej przestrzeni trafiasz. W końcu.

Wszystko, co jest obecne – wyjdzie na światło i będzie zobaczone w świetle – taki jest cel dla tematu, któremu dedykowane jest nasze spotkanie.
Zobaczone i przyjęte zmienia całkowicie charakter, jakim odznacza się w życiu – z wołającego o miłość (błędnie interpretowanego jako zło) na jaśniejący dar, jakim jesteś cała.

Pozwól sobie zobaczyć prawdziwie to, co do tej pory widziałeś zniekształcone filtrem osądu. Pozwól sobie na doświadczenie szoku, zdumienia, wdzięczności i intensywnej miłości w chwili, gdy zobaczysz prawdę zamiast tego, co znasz.

Nic się nie zmienia, a jednak wszystko się zmienia.
Co w środku, to na zewnątrz.
Jedyne wyjście z labiryntu.

Informacje organizacyjne:

Forma: Warsztaty TERAPEUTYCZNE z zastosowaniem wielu metod: praca z procesem, Praca w Polu, praca w asyście koni, satsang, krąg – widziane jako magia przez umysł, a tak naprawdę będzie to operacja na samym szkielecie – w dodatku z przewodnikiem, który zna tę ukrytą anatomię lepiej, niż samą siebie.

Czas: 21-23 sierpnia (od piątku do niedzieli). Warsztaty zaczynają się w piątek w samo południe i kończą w niedzielę późnym popołudniem. Cały ten czas jest podróżą od wstępu, przez rozwinięcie, do zakończenia dobrze znanej ci historii, jednak tym razem perspektywa będzie całkiem nowa.

Miejsce: Natural Road Ranch pod Warszawą, Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy

Ilość miejsc: 6

Cena: 1290 zł

*Cena nie zawiera zakwaterowania. Polecam pobliską agroturystykę – cena za noc ok. 30 zł.

*Podczas warsztatów obiady organizujemy w formie wspólnego stołu – każdy przywozi od siebie coś wegetariańskiego.

Natural Road Ranch

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

sie 21 - 23 2020
Zakończone!

Czas

11:00 am - 6:00 pm

Koszt

PLN1,290.00
Natural Road Ranch

Lokalizacja

Natural Road Ranch
Chojnata 25a, 96-111 Kowiesy
Kategoria
Dominika Radwańska

Organizator

Dominika Radwańska
Email
dominikaradwanska@icloud.com
Strona WWW
https://dominikaradwanska.pl
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *