Kurs !Think Outside The Box! w grupie (start: 4 lipca 2023)

Po raz pierwszy program !Think Outside The Box! jest w formie kursu grupowego i w niewiarygodnie niskiej cenie!

Kurs startuje 4 lipca, a kończy się 17 października 2023.

!Think Outside The Box! to usystematyzowany, 4-miesięczny program, w którym zajmiemy się po kolei czterema najbardziej newralgicznymi obszarami Twojego życia: porządkami, relacjami i partnerstwem, pracą i pieniędzmi oraz zdrowiem i ciałem.

Dzięki sesjom grupowym raz w tygodniu będziesz w intensywnym procesie, który dotknie tych punktów w twojej aktualnej sytuacji życiowej, które najbardziej wymagają uwagi, uświadomienia, objęcia lub porzucenia, aktualizacji i zmiany. Czas, jaki poświęcimy poszczególnym obszarom, doświadczenia uczestników grupy i moje prowadzenie poszerzą Twoją perspektywę. Dokona się korekcja błędów postrzegania, jakie robisz bezwiednie w związku z przekonaniami i programami, którym podlegasz. Zyskasz prawdziwą motywację do działania, które wprowadzisz małymi krokami. Dzięki świeżemu spojrzeniu i niezwykłej energii, obecnej w każdym procesie ze mną, już wkrótce poczujesz się kimś wspaniałym, ważnym i wartym każdej ceny.

Harmonogram spotkań:

Porządki:

 1. Internet i treści którymi się otaczasz
 2. Szafa i rzeczy osobiste
 3. Porządki w domu, wyrzucanie zaległych śmieci
 4. Znajomosci i relacje, które nie służą, oraz zaległe sprawy

Związki i relacje:

 1. Przeszłe historie, traumy, medytacja uwalniająca
 2. Jak widzę siebie, jego i związek – destrukcyjne wzorce
 3. Sabotażysta: twoje lęki i poświęcenia
 4. Bieżące historie związkowe – Wasze tematy

Praca i pieniądze

 1. Wasze programy i przekonania o pracy, pieniądzach i obfitości
 2. Sabotażysta
 3. Rozwiązania dla bieżących problemów
 4. Trening zaufania

Zdrowie i ciało

 1. Jedzenie i odżywianie
 2. Aktywność fizyczna
 3. Uzależnienia, kompulsje, sekrety
 4. Podejście do siebie: odrzucenie, krytyka, akceptacja

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 1. Sesje grupowe odbywają się w każdy wtorek o godzinie 20:00 od 4 lipca do 17 października włącznie na platformie ZOOM. Sesje trwają godzinę. Sesje są nagrywane.
 2. Za 4-miesięczny program !Think Outside The Box! w opcji indywidualnej zapłacisz 4800 zł. W opcji grupowej cena za całość to tylko 1000 zł. Miesiąc na kursie wyjdzie cię tyle, ile godzina sesji indywidualnej.
 3. To nie wszystko. W indywidualnym programie !TOTB! oprócz sesji, uczestnicy biorą udział w Czwartkowej Grupie poMOC (każdy czwartek, 18:00-20:00 na ZOOM). Dołączając do tego Kursu otrzymasz rabat na udział w Czwartkowej Grupie –  cena dla Ciebie to 50 zł (cena regularna 80 zł). Na Czwartkowej Grupie poMOC poruszane są tematy wykraczające poza program !TOTB!. Możesz w ten sposób zintensyfikować swój proces nauki myślenia Outside The Box w codziennym życiu i przez 4 miesiące pracować nad każdym bieżącym tematem pod moim okiem nie dając w tym czasie pola Sabotażyście. Twój proces może obejmować spotkania 2 razy w tygodniu!
 4. Uczestnicząc w Kursie !TOTB! wyrażasz zgodę na nagrywanie wtorkowych sesji. Materiał video z Kursu może być później wykorzystywany w celach edukacyjnych. Na życzenie w materiale zostanie zamazana Twoja twarz.
 5. Zakup biletu (do wyczerpania miejsc): http://uslugi.dominikaradwanska.pl/index.php/produkt/kurs-think-outside-the-box-w-grupie/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lip 04 2023 - paź 17 2023
Zakończone!

Czas

8:00 pm - 8:00 pm
Kategoria
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *