BLIŻEJ… Między skórą a duszą. Wyjątkowy program online (start: 7 listopada)

Kontynuacja programu !Think Outside The Box! w grupie. Tym razem o bliskości, o relacjach…
Uwaga! Nie musisz być absolwentem !TOTB!, ale jeśli przejdziesz i ten program, wszystko będzie dla ciebie bardziej poukładane i kompletne. Niemniej Program “Bliskość…” funkcjonuje jako osobna całość.

ZOBACZ ZAPOWIEDŹ VIDEO:

Kurs startuje 7 listopada 2023, a kończy się 6 lutego 2024.

“Bliskość. Między skórą a duszą” to usystematyzowany, 3-miesięczny program, w którym będziemy rozpracowywać 3 obszary bliskości: mentalnej, emocjonalnej i fizycznej. Każdej z nich poświęcimy miesiąc kompleksowej pracy w trakcie cotygodniowych sesji online w kameralnej grupie na ZOOM oraz między nimi.

Wchodząc w ten Program wskakujesz do Wszechpotężnego pojazdu, który przetransportuje cię z punktu, w którym teraz jesteś do miejsca, w którym swobodnie wchodzisz w bardzo bliskie relacje, gdy tego chcesz i jednocześnie się w nich nie zatracasz.
To ty decydujesz!

Zyskujesz świadomość własnych potrzeb, pragnień i preferencji, z jednoczesnym wyciszeniem twoich lęków. Będziesz w stanie tworzyć bardzo bliskie relacje z ludźmi, z którymi rezonujesz i którzy do Ciebie pasują, a jednocześnie odmawiać i odrzucać te relacje, które są skazane na porażkę ze względu na rzeczywiste niedopasowanie.

Podniesiesz swoje standardy z zaniżonych na rzeczywiste, co sprawi, że partnerzy i partnerki w twoich bliskich relacjach będą cię widzieć, doceniać, pragnąć i będą obecni!

Ugruntuje się twoje poczucie własnej wartości, bo tam, gdzie są rzeczywiste braki – wypełnisz je pracując nad sobą w programie, a tam, gdzie jesteś w pełni mocy – dostrzeżesz ją i docenisz. Zobaczysz siebie takim, jakim jesteś, a ten widok będzie dla Ciebie uwalniający, uspokajający i błogi.

Naprawdę poczujesz, że nie musisz być nikim innym, by połączyć się z kimś, kto ci w 100% odpowiada. Poczujesz swoją wyjątkowość, pełnię i wartość teraz!

Wyreguluje się twoja przemiana materii i poczucie przyjemności bycia we własnym ciele. A twoje ciało zacznie odzwierciedlać ten stan mentalny. Obudzisz swoją seksualność, sensualność i polaryzację z drugą płcią. Zaakceptujesz swoje ukryte pragnienia i przestaniesz osądzać swoje fizjologiczne potrzeby, reakcje i odruchy. Zintegrujesz potrzeby ciała z przyjmującą Prawdę Świadomością.

Tak kreśli się ramowy plan teoretyczny naszych zajęć.
Jednak to, co będzie się działo na kursie znacznie wykracza poza sferę teoretyczną.
Ten kurs otworzy każdej uczestniczącej w nim osobie bramę do samopoznania poprzez wchodzenie w bliskość w relacjach z drugą Świadomością, z drugim Człowiekiem, z drugi Ciałem.

Na kursie mile widziane są osoby każdej płci.

Harmonogram spotkań:

Bliskość mentalna:

 1. O mnie
 2. Komunikacja
 3. Widzieć to samo w różny sposób
 4. Sztuka odrzucania

Bliskość emocjonalna:

 1. Moje potrzeby, niechęci, pragnienia
 2. Trening czucia
 3. Jak zaufać sobie?
 4. Sztuka porzucania

Bliskość fizyczna:

 1. Moja seksualność
 2. Poddaj umysł ciału
 3. To, co najlepsze
 4. Seks a związek

 

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

 1. Sesje grupowe odbywają się w każdy wtorek o godzinie 19:00 od 7 listopada do 6 lutego włącznie na platformie ZOOM. Sesje trwają między 1,5 a 2h. Sesje są nagrywane.
 2. Cena za udział w programie wynosi 1200 zł przy płatności jednorazowej. W opcji płatności miesięcznej w ratach 450 zł/miesiąc. Rozpoczęcie udziału w programie jest równoznaczne z obowiązkiem uiszczenia opłaty za cały program, niezależnie od obecności na sesjach. Chęć otrzymania faktury należy zgłosić przed uiszczeniem wpłaty.
 3. Jako bonus otrzymujesz udział w 2 webinarach z dostępem do nagrania:
  Webinar “Najpotężniejsze z programów: kobieta i mężczyzna”: 14.10 o 13:00
  Webinar “Programy, które spychają twoją seksualność do+ podziemia”: 18.11 o 13:00.
 4. Uczestnicząc w Kursie “Bliskość. Między skórą a duszą” wyrażasz zgodę na nagrywanie wtorkowych sesji. Materiał video z Kursu może być później wykorzystywany w celach edukacyjnych. Na życzenie w materiale zostanie zamazana Twoja twarz.
 5.  Miejsce na Kursie zarezerwujesz pisząc na dominikaradwanska@icloud.com i dokonując płatności na dane:
  Dominika Radwańska
  Chojnata 25a
  96-111 Kowiesy

NestBank
Dla przelewów z polskich banków
96 1870 1045 2078 1067 5761 0001

Dla przelewów z banków zagranicznych
BIC: NESBPLPW
PL96 1870 1045 2078 1067 5761 0001
W tytule: Kurs Bliskość + imię i nazwisko

Do zobaczenia wkrótce!

Z miłością
Dominika

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

lis 07 2023 - lut 06 2024
Zakończone!

Czas

7:00 pm - 7:00 pm

Koszt

PLN1,200.00
Kategoria
Kod QR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *