Zakończyliśmy pracę nad nową książką!

Zakończyliśmy pracę nad nową książką!

Bóg – Nic mniej, nic więcej

Jak niektórzy z was wiedzą Dominika napisała drugą książkę! A dziś mogę dumnie ogłosić, że pracę nad nią skończyliśmy również my Ja i Jola. Co oznacza, że już za chwilę jej PREMIERA! A dokładnie 12 września 2020.

Informacje będziemy podawać na bieżąco. Prawdopodobnie uruchomimy przedsprzedaż – dokładnego info możecie się spodziewać na początku przyszłego tygodnia, jak będziemy już mieli poustalane wszystko z drukarnią.

Napisałbym parę słów o książce, ale pisarz ze mnie żaden, więc przeklejam wam pierwszy akapit z opisu książki wykonanego przez Jolę (czytała książkę już wiele razy, więc jest najlepiej zorientowana :))

“„Bóg. Nic mniej nic więcej”, druga książka Dominiki Radwańskiej, zaczyna się, jak zapowiada autorka, tam, gdzie kończy się „Szalona, ale wolna”. Ujęłabym to nieco inaczej, wgłębiając się w „Boga…” czytelnik nie tyle posuwa się dalej, co schodzi głębiej, do esencji, do samej istoty, do Źródła. O ile w „Szalonej…” autorka poruszała różne aspekty naszego ludzkiego doświadczenia, w swej nowej książce odkrywa przed czytelnikiem uniwersalny mechanizm, którego rozpoznanie, zaufanie mu i zgodne z nim podążanie są jedynym, przystającym do natury wszechrzeczy, sposobem na szczęśliwe i obfite życie”

Jeżeli chcecie być na bieżąco, zachęcam do zapisania się do newslettera i kliknięcie dzwoneczka w prawym dolnym rogu ekranu.

Bartek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *