[Galeria] Premiera książki “BÓG” w Natural Road Ranch

Kiedy książka „BÓG. Nic mniej, nic więcej” czekała na druk, pojawił się pomysł, by z okazji premiery zorganizować garden party dla Czytelników, Klientów i członków facebookowej grupy, która powstała spontanicznie wokół strony i książki „Szalona, ale Wolna”.

Premiera odbyła się w sobotę, 12 września w moim domu – Natural Road Ranch pod Warszawą. Goście przybyli ze wszystkich stron Polski – z Poznania, z Rzeszowa, z Żywca, z Gdyni, z Katowic, z Krakowa, z Mazur itd.

W pierwszej części spotkania rozmowę o książce „BÓG. Nic mniej, nic więcej” poprowadziła cudowna Ela Vashek, której głosu możecie posłuchać na audiobooku pierwszej książki „Szalona, ale Wolna”. Ani Ela, ani nikt z obecnych (oprócz Joli – mojej mamy i korektorki „BOGA”) nie czytali nowej książki, a mimo to wszystkie pytania, które zostały zadane, bardzo trafnie dotknęły najistotniejszych wątków, zawartych w „BOGU”, który zaczyna się tam, gdzie kończy się „Szalona”. Rozmawiałyśmy m.in. o bezwarunkowej Miłości, uwarunkowanym umyśle, instytucjach kościelnych oraz różnicy między wyobrażeniem Boga, a Jego doświadczeniem. Rozmowa była, przynajmniej dla mnie, niezwykle wzruszająca.

Po degustacjach kulinariów przywiezionych przez samych uczestników oraz czasie spędzonym na osobistych i unikatowych dedykacjach książek, przeszliśmy do drugiej części spotkania, gdzie przy ognisku Ela czytała mocne i poruszające fragmenty „BOGA”. Cały czas podczas premiery towarzyszyły nam konie: Konstancja i Kolorado, znane bliżej uczestnikom warsztatów z ich udziałem.

Impreza skończyła się późno w nocy i była jedną z tych, na których każdy, bez wyjątku, czuje się dobrze: przyjęty, widziany, właściwy i niezastąpiony, ponieważ w Prawdzie wszyscy jesteśmy z tej samej gliny, a każda różnica między nami, ludźmi, jest wyłącznie wytworem postrzegania.

Dziękuję za Waszą Obecność!
Czekam na Wasze relacje i zdjęcia z premiery oraz na pierwsze recenzje „BOGA”!
Jedyna siła, jaką dysponujemy to moc Prawdy zawarta w naszych postawach względem siebie i świata. Proszę, zaufajcie Jej i nie szukajcie widzialnych substytutów – to otwarcie ścieżki cudów.

Jestem ogromnie wdzięczna za polecenia moich książek, tekstów, filmów oraz Facebooka, a także za każde wsparcie finansowe projektu budowy Warsztatowni w Natural Road Ranch.

Z miłością
Dominika Radwańska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *